Kauza kimi2028

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Goto down

Kauza kimi2028

Odoslať  kimi2028 za Po 20 február 2017 - 15:36

V auguste sa podarilo mi zlomiť koleno, pri ktorom som sa podrobil operácii a nastúpil som po mesiaci na rehabilitáciu, kde som bol veľmi snaživý a svoju cvičiteľku som získal prístupom a sľúbila mi, že bude veľmi bojovať, aby som zostal tam ešte dva týždne. Bohužiaľ nejaká osoba mala v zuboch, ale netušil som kto to bol, lebo ku každému som sa správal korektne. Odišiel som z danej rehabilitácie veľmi sklamaný, aj keď zdravotne fyzicky bol som lepšie. Už tam začali sa prejavovať bludy, trebárs nabehol som ku miestnosti so sestričkami a chcel som si vybaviť, prečo sa nedá zostať ešte 2 týždne a dozvedel som sa, že jej vzťah ku mne je vlažný.

Tam to niekde to celé začalo a po rehabilitácii som bol psychický nalomený. Doma som spoznal prvých svojich imaginárnych nepriateľov (2 rodiny susedov o poschodie vyššie, sudca, imaginárna skupina 8 policajtov, ktorá strážila daných ľudí, aby neublížili mi a ja im). Jednu z tej skupiny susedov som považoval vyslovene za zlých, keďže mali motív sa pomstiť mi, lebo som zapríčinil ich "imaginárny rozchod. Susedia aj so "sudcom" dávali mi rôzne rozkazy, z ktorých som väčšinou aj plnil (či zákaz pohybu a absolútneho ticha) alebo druhý extrém (hodinu skákať na jednej nohe, s obomi a aby som neklamal). Bol som veľmi nepokojný a lietal som po byte kadetade, plniac príkazy ľudí na black liste.Chcel som si päsťami isté vecí vyjasniť s nimi na chodbu, ale rodičia mi nedovolili to. Prišiel aj prvý pokus o samovraždu (skok z okna z 8. poschodia), ale na šťastie hlas "sudcu" som nepočúvol, nebol som na to až taký silný a s tým vyrovnaný, že dám svojmu životu pomyselný ešte "GAME-Over".

Radšej som riskol väzenie na 15-20 rokov za neuposlúchnutie jeho rozkazu a nech si robí, čo chce. Tak som skončil u prvej psychiatričky, ktorá bola priam strašná (vyhrážala sa mi) a nebola to dobrá voľba.

Tak rodičia zaviezli ma na pozorovanie do psychitrickej nemocnice, kde ma až tak veľmi nechceli a kladli si zaujímavé podmienky, že aby som si zavolal s mobilom rýchlu zdravotnú pomoc do nemocnice, čo sa mi zdalo vtipné, keďže už som bol tam.
Nakoniec rodičia primárku prehovorili a tak som nastúpil na zatvorené oddelenie "A". Dvojtýždňový pobyt na "áčku" bol pomerne strašidelný a doslova za 4 dní mi prebehol celý môj život.

Na zoznam blacklist pribúdali okrem spomenutých ďalší ľudia, či už z personálu, alebo či dávnej minulosti, ktorých som až tak veľmi nemusel. Personál som podozrieval z toho, že chcú zo mňa spraviť zeleninu (pridávajú do jedlá všeliake veci, samozrejme odmietol som jedlo konzumovať a tiež že sú v izbe kamery). Veril som však tomu, že čoskoro sa dostanem von. Časom som pokročil strávil na zatvorenom "béčku", aj keď hlasy ďalej "vyspevovali" a dostal som voľný pohyb. Až prišlo rozhodnutie, že nasadia mi elektrošoky, vďaka ktorým som postupne dané hlasy nepočul. Napokon po absolvovaní daných šokov som sa ocitol zhruba po mesiaci a pol na otvorenom, kde som sa už tak dlho nezdržal (2 týždne) a išiel domov, celkom dobre preliečený. Spoznal som v nemocnici pohodového psychiatra a celkom sa mi pod jeho vedením a inštrukciám darí.
kimi2028
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 109
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore