Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dnes ma teší 2 :-)

Strana 56 z 63 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 59 ... 63  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Patty_Pillow Ne 21 máj 2023 - 20:50

Mňa dnes potešilo, že som našla komunikáciu z času v nemocnici, z ktorého si nič nepamätám, tak aspoň viem ako to bolo. Čo ma potešilo, že aspoň nejaké "spomienky".
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 348
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  janka,janka Po 22 máj 2023 - 14:51

Ahojter, mna potesilo, ze som tu teraz brazdenim po mojej minulosti tu na fore, .... nasla ako mi niekto davno napisal, ze posobim hystericky, alebo chovam sa hystericky. Zlaty clovek. . A tak som sa teraz  sa zamyslela a potesilo ma to, ze asi mal pravdu. nikto mi to este nepovedal. Tak sa aspon viem uvedomit, ze aha..
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Tuto Ut 30 máj 2023 - 4:31

Ahojte fórumáci!
Hádam, že sa máte dobre a fórum vám pomáha v bežnom živote aspoň trošku sa pohnúť z miesta. U mňa prakticky po starom a veľké zmeny u mňa nenájdete. Momentálne som ešte hore a doporučená dávka Gerodormu nezabrala. Bude úspech ak zaspím nejako k večeru. Musím len ticho dúfať, že spánok bude v nasledujúcej noci primeraný, lebo aj takáto prkotina mi môže vyvolať známe príznaky, čo si rozhodne neužívam. Lieky beriem podľa doporúčania, a teda pravidelne v primeranej dávke. Na depotné injekcie chodím v cca mesačnom rozsahu. Mám hlavný záujem knihy a časopisy. Tam to je najmä o psychológii, sociológii, prírode, filozofii, parapsychológii... a to skôr v populárnejšej forme. Rád si pozriem aj TV, zabrúsim na Net (Zello, Facebook, Youtobe) a v malej miere telefonicky obnovím kamarátstva, keď mi to rozpoloženie dovolí idem do prírody na prechádzku, čo už dlhšie nebolo. Bývam s rodičmi, ale bol som už samostatný, teda s exmanželkou. Niekedy Bojuem sám so sebou a ak sa dá tak ma poteší aj maličkosť. Vytvoril som si sériu denných činností "akp." - "akožepovinností", ktoré sa snažím poplniť. Tu mi najviac nevychádzajú fyzickejšie činnosti, ako je cvičenie aj prechádzka. Hoci to nie je výhra, holdujem tabakizmu. Na môj veľký žiaľ, cigarety sú drahý koníček a bodaj by ich aspoň trochu dali za lacnejšie.

Ako som spomínal... po starom. Držte sa a prípadne napíšte, alebo ma nájdete so. a st. o 20:00 na Zelle.
Prajem pekné dni. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

janka,janka and Dušan Fajnor like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Mous Ut 30 máj 2023 - 13:22

@Tuto skús prestať s tabakom:p
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 855
Reputácia Reputácia : 184
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  EnaXnaY Ut 30 máj 2023 - 19:39

Dnes ma teší, že sa rozrástlo moje (dzI/Ove) impérium o ďalśie 2 domény Wink

https://www.enaxnay.sk Wink

a

https://www.madzi.sk Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1072
Reputácia Reputácia : 164
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Dušan Fajnor likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  janka,janka Ut 30 máj 2023 - 20:03

Pekne si to spravil, aj myslienka dna sa mi tam paci.  na madzi winner dancing afro A samozrejme hned ma napadlo co nespravit take, ze by prispievali ludom so schizoochoreniami na nejake akcie, potreby. To by si musel vymysliet. My by sme darcom mohli zas nakresilt obrazok,obraz, napisat, alebo nieco dat im do aukcie. mam dobre napady? ahoj Je to super ze toto vies robit, tesi ma to, potrebujem take nieco asi do buducnosti...Drz sa. king


Tuto milý, king ja som si uvedomila ze ked mobilujem a fajcim neviem ani o tom ze fajcim.  Ale susedia vedia a nenavidia ma za to. dookoal chodim na balkon. a koko som chodila predtym juuj, strasne.. A teda v uzkosti fajcim viac. Ale ked sa zamyslim nad fajcenim, nechuti mi. Ale som si zvykla na mobile kukat don a  fajcit aj a to je zle. Aj sa trapim ze naco fajcim ked mi to nechuti. Su chvile samozrejme ked to je velmi vhodne. Ale su chvile ked naozaj je to zbytocne. Ten kolobeh dna zatial neviem zastavit. Inak ked tak si kup aj tabak a zacni si sulat ..filtre v rukach zatocis, a niekedy treba ale pomiesat so svojim tabakom, ale vies takto niekedy trochu usetrit. Uspech je aj o jednu menej denne. niekedy. Raz by som velmi chcela ist na zello, ale neda sa mi zatial. Ahoj.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

EnaXnaY likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  EnaXnaY Ut 30 máj 2023 - 20:30

janka,janka napísal:Pekne si to spravil, aj myslienka dna sa mi tam paci.  na madzi winner dancing afro A samozrejme hned ma napadlo co nespravit take, ze by prispievali ludom so schizoochoreniami na nejake akcie, potreby. To by si musel vymysliet. My by sme darcom mohli zas nakresilt obrazok,obraz,  napisat, alebo nieco dat im do aukcie. mam dobre napady? ahoj Je to super ze toto vies robit, tesi ma to, potrebujem take nieco asi do buducnosti...Drz sa.  king

Spravil SOM aj https://www.dzio.sk/help kde sa dajú zadať žiadosti o pomoc ale podľa MŇA tým ľuďom nikto pomáha Wink

_________________
programátor, filozof a spisovateľ Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1072
Reputácia Reputácia : 164
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 46
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  janka,janka Ut 30 máj 2023 - 21:11

Nepomaha lebo o tom nikto nevie, pozriem.  Ale tak ja mam svoj den, musime sa kazdy uz nejako prebit, ja som chcela aj pre slobodne matky stranku, kde by som vymienala si saty, hracky, riesila nabytok, alebo vzajomnu podporu ale musime riesit naozaj seba kaslem na to, v skutocnosti ani slobodnym matkam nikto nepomaha, ale tak celkovo mas pravdu...si velmi sikovny,dobru..
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  motylek Ut 30 máj 2023 - 21:34

@janka,janka Svobodným matkám pomáhají, třeba na www.donio.sk nebo www.ludialudom.sk
Stačí, když tam napíšeš svůj příběh.
Spíš si myslím, že se moc nepomáhá lidem s duševními nemocemi.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 723
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  janka,janka Ut 30 máj 2023 - 21:43

motylek napísal:@janka,janka Svobodným matkám pomáhají, třeba na www.donio.sk nebo www.ludialudom.sk
Stačí, když tam napíšeš svůj příběh.
Spíš si myslím, že se moc nepomáhá lidem s duševními nemocemi.

ahoj queen ,  dakujem, no ludia ludom sa zverejnuje meno, takze to je velmi neprijemne, hanbila by som sa a donio to asi robia projekty, ja mam svoje skusenosti, ale viem zohnat šaty  winter  a teda pripadne aj ine veci zakladne do bytu, ked niekto velmi potrebuje hmotnu pomoc v tomto,  tak mi moze napisat, velkost a co. Ahoj a dakujem. Applause

ja zas si neviem najst vymenny listok, mohla som si rano vybavit lekara, taka som... Shocked . inak ma tesi ze si motylek tady. Prajem vsetko najlepsie, zajtra nech mas krasny den. a palice..to treba ja Ti vravim aj v nemcine, to nevadi ze nevies jazyk, popozerat, ja som zacala ale vela je toho, ale pozerala som ze dozadu treba palicu pustit a dopredu pri pohybe pevne chytit, naslapovat spravne a lakte neohybat velmi..ano je toho viac. musime prestudovat. Skusim sem dat videa co som ja pozerala. Aj ja to chcem skusit urcite, takze sa mi to zide. ahooj. giving a hug
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Mous Pi 2 jún 2023 - 14:36

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 20230510

Dnes ma teší bazová limonáda:)
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 855
Reputácia Reputácia : 184
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

dzuli08, Juraj, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 56 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  janka,janka So 3 jún 2023 - 0:17

sikovny ste. To tam ako dlho bude stat dva dni? a aj s listami, cukor, citron kvety, ano? spravim, je to super vec.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 56 z 63 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 59 ... 63  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore