Dnes ma teší 2 :-)

Strana 37 z 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Goto down

Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Empty Re: Dnes ma teší 2 :-)

Odoslať  Neti za So 8 február 2020 - 16:29

Dnes ma teší, že som od rána fresh, plný energie a nie som unavený. Napadlo ma, že si odmerám tlak, bo včera som mal ultra nízky, nejakých 58/92). Trochu ma neteší, že wastujem čas a už teraz viem, že toto obdobie budem považovať za stratené a budem ľutovať, že som sa viac nedokopal k činnostiam. Čo už...

Cesta bez pravdy je blúdenie v tme a pravda bez cesty je lacné teoretizovanie. Kvalitný život má obsahovať obidve zložky - pravdu, ktorú vyznávam, na ceste realizujem, aby som ju mohol spoznať. Caelum certe patet, ibimus illi.
Dnes ma teší 2 :-) - Stránka 37 Mimons13
Neti
Neti
Mimon
Mimon

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 68
Dátum registrácie : 09.02.2019
Bydlisko Bydlisko : Kuiperov pás

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: mám
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: poctivo zobem

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tuto za Pi 14 február 2020 - 21:31

Hlavne ma dne teší to, že sa mi podarilo vybaviť všetko nutné a bol som spokojný. Mierne ma navečer postrašili naše F problémy, ktoré však prekryl rozhovor s mamou a uvedomenie i, že som dne nebol na Nete.

Prajem vám všetkým čo najlepší víkend a poprípade sa môžme stretnúť na Zello dialógoch.

V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4536
Reputácia Reputácia : 499
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Návrat hore Goto down

Odoslať  Tuto za Ne 16 február 2020 - 21:04

Za celodenné tešenie považujem záber Haloperidolu v tbl. Som prekvapený, že sa cítim lepšie ako som bol zvyknutý. Keďže mi bol MUDr. doporučený "v prípade potreby", tak som experimentoval v jeho užívaní. Teraz sa mi zdá, že bude mojou dennou medikamentnou výbavou a veľké plus do budúcna. Okrem spomínaného, som bol rád aj množstvu stehlíkov na krmidle a pod ním. Bolo to zábavné sledovať ich ako zobkajú slnečnicu. Pre dnešok asi všetko také zásadnejšie, spomenúť môžem ešte snáď jeden príjemný telefonát. Ostatné v rámci všednosti nedele. Priatelia, prajem vám do pohody zvládanie všetkého, čo sa vám pritrafí a ahojte zatiaľ. S pozdravom Tuto!

V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4536
Reputácia Reputácia : 499
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Návrat hore Goto down

Strana 37 z 37 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: