Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 77 z 77 Previous  1 ... 40 ... 75, 76, 77

Goto down

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 77 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej za So 11 apríl 2020 - 8:23

Ahojte. Smile

Dnes po niečo vyše týždni od zanechania brigády: 66,7 kg, asi 86,5-87 cm (+1,3 kg, asi +2 až +2,5 cm).

Vidím, že prudké poklesy pri námahe v sklade boli len dočasné a dosť sa mi to teraz vrátilo k podobnému stavu, aký som mal predtým. Shocked

Momentálne priveľmi nevyvíjam snahu o znižovanie obvodu pásu. Jem síce akosi menej, ale zároveň mám veľmi málo pohybu. Aj beží v tejto veci na facebooku vtip:

- "Koľko si už v karanténe?"
- "Sedem kíl". Very Happy

Do ďalšieho týždňa idem zatiaľ aspoň s cieľom nepribrať. Yes

Prajem Vám, kamaráti, mnoho úspechov pri Vašich snahách. Všetko dobré! Super!

matej
Vitaj

"Jste to, co jíte."
Nie ten je bohatý, čo veľa má, ale ten, čo veľa nepotrebuje.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 77 Sun11
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4710
Reputácia Reputácia : 625
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (600 mg), Spitomin (10 mg)

https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 77 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej za So 18 apríl 2020 - 9:12

Ahojte. winking

Uplynul ďalší týždeň a tak v rámci prevencie mi bolo treba skočiť na váhu: 66 kg, 88 cm (-0,7 kg, +1 až +1,5 cm).

Vyzerá to, že som vlastne nepribral, pričom to zväčšenie pásu je skôr nafúknutie. Cítim sa nafúknutý, plynatý a mám, ako inak, zápchu. Takže myslím si, že preto prišlo zhoršenie v obvode. Jem naďalej pomenej, hoci primárnym motívom mi je šetrenie peniažkov, a nie kilojouly. Pohybu mám ešte stále výrazne málo. Rotoped som už mal medzi svojimi úkolmi v zozname denných úloh, ale zatiaľ sa ešte nezaradil medzi úspešne absolvované aktivity. Smile

Cieľ na ďalší týždeň: pokračovať v trende... a nepribrať  I do not agree

Držme sa!
matej
Cvik 3

"Jste to, co jíte."

Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Zdravotný stav
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (600 mg), Spitomin (10 mg)

Návrat hore Goto down

Odoslať  Matej za Ne 26 apríl 2020 - 14:15

Ahoj, kamaráti. Super!

Medzitýždňovo u mňa došlo k určitému poklesu: 65,5 kg, asi 86,5 cm (-0,5 kg, asi -1,5 cm). Suspect Naďalej platí, že cielene nepodnikám kroky k chudnutiu. Vlastne si už veľa týždňov nepíšem ani stravu do Tabuliek a neviem teda posúdiť, ako som na tom kilojoulovo. Teraz došlo k poklesu asi tým, že menej jem, keďže sa snažím šetriť peniažky a zároveň nie som tak hladný, keďže nemám priveľa fyzickej aktivity. Už od poslednej brigády akoby zápasím o méty pod 87 centimetrov, čomu sa teším. cyclops Naopak, trochu sa obávam tej hmotnosti, lebo tá je na výšku asi okolo 177-178 cm už dosť nízka. Bezradný

Do ďalšieho týždňa by som rád vstúpil s pokračujúcim zámerom nepribrať (do pása). Polícia

Držme sa! Očko

welcome or bye

"Jste to, co jíte."

Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Odoslať  Matej za So 2 máj 2020 - 12:38

Ahojte, bojovníci. Vitaj

Trošku som zase poklesol: 64,8 kg, asi 85 cm (-0,7 kg, asi -1,5 cm).

Stále mám pred sebou víziu ideálnych 80-82 centimetrov. Cvičenie rozcvičky, brucha, ramien a drepov realizujem zatiaľ nie úplne každý deň, hoci to mám medzi úkolmi vytýčené. Verím, že sa to čoskoro stane súčasťou mojej rutiny. Už som mal pár období v priebehu posledných rokov, kedy to v mojej rutine figurovalo, no časom som dopustil, že som rozbehnutý zvyk stratil. Musím oň naďalej bojovať - myslím, že je to správne si to stále dokola vytyčovať.

Je to zvláštne, ale môj dlhoročný zvyk zapisovať si do Kalorických Tabuliek je už veľa týždňov mŕtvy. Prakticky už od nejakého februára. Shocked Ale aj tak všetkým to evidovanie na Tabuľkách vrelo odporúčam. Yes

Zistil som podľa jednej stránky, že moja veková kategória a pohlavie by malo mať BMI nad 21. A ja mám teraz 20,4, čo mi vypísalo ako podváhu. Embarassed  

Do ďalšieho týždňa sa idem usilovať naďalej začleňovať cvičenie do dennej rutiny a držať sa cieľa nepribrať nový tuk do pása. Suspect  Držme si palce. community together

Huge smiley

"Jste to, co jíte."

Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Odoslať  Matej za So 9 máj 2020 - 12:30

Ahoj, priatelia.

Dnes 64,2 kg, 84 cm (-0,6 kg, -1 cm).

Hmotnostne som na tom nižšie, než na strednej škole. Ale na strednej škole som mal brucho akosi plochšie. Shocked V uplynulom týždni som sa venoval cvičeniu iba nepravidelne. Neviem v tejto chvíli, čo si ďalej vo veci "chudnutia" vytyčovať. Iste, mám záujem nepribrať tuk do pása a naďalej robiť kroky k jeho redukcii smerom k 82 až 80 centimetrom. Mohol by som sa nejak spevniť, viac vyrysovať. Chopiť sa činiek. Bezradný Všetko sú to šľachetné ciele a túžby, no reálnych skutkov činím pramálo. Embarassed

Držme sa! community together

"Jste to, co jíte."

Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Zdravotný stav

Návrat hore Goto down

Odoslať  EnaXnaY za Ne 17 máj 2020 - 11:48

Aktuálny stav 102kg Wink

Ide to dole každým dňom Wink

Dieta : Jedno jedlo na deň, veľa cigariet a kávy Wink

viac na www.dzio.sk Wink

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 77 1523002189
EnaXnaY
EnaXnaY
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 204
Reputácia Reputácia : 29
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Haloperidol, Depakine

https://www.dzio.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať  kimi2028 za Ne 24 máj 2020 - 17:07

Gratulujem, ja mám momentálne 113-115 kg. Chcel by som skúsiť ani nie tak diétu, ale stravovanie podobné ako po operácii zmenšenia žalúdka. Pri nej stačí jesť každé 2 hodiny 200 gramové porcie jedla, tak som zvedavý, či niečo za mesiac schudnem takouto metódou. Dnes som počúval v rádiu motivačný príbeh jednej ženy, ktorá schudla 51 kg ročne. Chcel by som to skúsiť, či niečo neschudnem aj bez pohybu.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 975
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Xeplion (depot), Akineton

Návrat hore Goto down

Odoslať  EnaXnaY za Ne 24 máj 2020 - 17:09

@kimi2028 napísal:Gratulujem, ja mám momentálne 113-115 kg. Chcel by som skúsiť ani nie tak diétu, ale stravovanie podobné ako po operácii zmenšenia žalúdka. Pri nej stačí jesť každé 2 hodiny 200 gramové porcie jedla, tak som zvedavý, či niečo za mesiac schudnem takouto metódou. Dnes som počúval v rádiu motivačný príbeh jednej ženy, ktorá schudla 51 kg ročne. Chcel by som to skúsiť, či niečo neschudnem aj bez pohybu.

JA SOM minulý rok schudol 30, len vďaka NEŽER CICA! Wink

viac na www.dzio.sk Wink

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 77 1523002189
EnaXnaY
EnaXnaY
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 204
Reputácia Reputácia : 29
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Bratislava