Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 69 z 91 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 80 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 4 máj 2019 - 20:03

Chikita484848 napísal:Ahooj Matej,
Dakujem za odpoved.Mam otazocku?Ake lieky beries a aky maju vplyv na tvoje chudnutie a ako s tym bojujesj
Drzim palce

Chikita

Ahoj Chikita. Lieky, ktoré beriem, mám vlastne vymenované pod avatarom naľavo od príspevku, jedná sa kategóriou o antipsychotikum, antidepresívum, stabilizátor nálady, anxiolytikum a doplnok výživy. Voči chudnutiu nie sú niektoré tieto lieky priateľské v tom zmysle, že mávam často hlad a neviem sa na dostatočnú dobu zasýtiť. Iným pacientom zase komplikujú chudnutie priamo metabolicky, že podporujú ukladanie tukových zásob a nepriaznivým spôsobom ovplyvňujú premenu látok v organizme. Priznávam však, že tak, ako u mnohých iných pacientov, aj u mňa majú vplyv na ťažkopádnosť chudnutia nielen samotné lieky, ale aj pridružené psychické problémy, ktoré azda súvisia aj s ochorením, teda napr. zajedanie emočného stresu či napätia, alebo aj nudy, tiež znížené vôľové schopnosti.

Proti nepriazni liekov bojujem tak, že si evidujem stravu a jej energetickú hodnotu na tom spomínanom webe. A snažím sa dodržiavať jeho odporúčania, teda zvyčajne limit energie na deň, v lepšom prípade sa snažím dodržať aj pomer živín (tukov, sacharidov, bielkovín a vlákniny). V súčasnosti už asi týždeň skúšam pôstne fázy od 20:00 do 10:00 nasledujúceho dňa, prípadne sa to pomaličky snažím predlžovať až do 10:30, pretože cieľom je do 2 mesiacov dostať sa na úroveň 16 hodín pôstu v kuse (20:00-12:00, prípadne 19:00-11:00). Uplynulý týždeň mi prináša zatiaľ v tejto veci kladné výsledky, najmä subjektívny pocit lepšej sebakontroly a silnejšej vôle, znížená chuť na sladké a celý rad dní s dodržaným limitom prijatej energie. Dojatie

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 5 máj 2019 - 9:44

Ahojte. Pretty good

Referenčne som sa meral až dnes v nedeľu: 68,0 kg, asi 88,5 cm (-0,1 kg, asi -0,5 cm).

Už je to asi 8 dní, čo mám v hľadáčiku nejedenie od 20:00 do zhruba 10:00 až 10:30 nasledujúceho dňa. Žiaľ, v jeden deň som to porušil a dal si aj neskôr večer jesť. Celkovo však som nepremrštil príjem nejak vysoko, zastavilo sa to ešte pred 12-tisícovkou. Okrem tohto neúspešného dňa som priemerne jedol iba 9100 kJ, takže limit býval po strašne dlhej dobe dodržiavaný, a to po dlhú šnúru dní. V podstate za 7 dní som mal jeden prežrací deň iba, takže sa z toho strašne teším. Dojatie

Tie výsledky v meraní nie sú presvedčivé a často záležia aj od toho, ako sa nadýchnem, ako brucho "ohnem" a "prevalím" a podobne, čiže tam to lieta od 88,5 cm do 90 cm veľmi okato. Dlhodobo som však nevedel ísť pod 88-87 cm, takže asi až, ak by som dosiahol tieto hodnoty, tak budem môcť prehlásiť, že sa niečo konečne pohlo. Dovtedy to asi naďalej spadá pod fázu udržiavania.

Do ďalšieho týždňa si odnášam predsavzatie pokračovať v "pôstnych fázach". V podstate ľudia, ktorí po svojej večeri nič už nejedia a náhodou ani neraňajkujú, tak tento systém dodržujú tiež, a pritom to takto ani nenazývajú. Dá sa preto povedať, že tento systém nie je vlastne v nutričnej vede "nič nové pod slnkom". Smile Stravu si evidujem aj naďalej, a to jednak preto, aby som nejedol príliš málo, jednak preto, že ma energetická hodnota môjho stravovania už akosi aj zaujíma, a napokon jednak aj preto, že si na tom webe, keď si takto tvorím jedálniček aj na 2 dni dopredu, vlastne plánujem nákupné zoznamy, čo treba aké potraviny kúpiť. Čiže aj bez kalorickej tematiky je to dosť praktické pre život. Very Happy Keď ma bude nabudúce psychiatrička vyzývať, aby som si to nezapisoval a nepočítal, tak jej poviem práve tento argument praktickosti pre plánovanie papania a nakupovania, hehe. Yes

Cieľ do budúcej soboty: 88,5 centimetra a menej Smile

cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Chudneme dalej

Odoslať  Chikita4848 Ne 5 máj 2019 - 13:53

Ahooj Matej,
Gratulujem k ubytku hmotnosti.U mna sa ta vaha moc nehybe.Mam okolo 67,5 kg.Pri vyske 164 cm je to dost.Mam 46 dni do dovolenky .Bola by som rada keby sa mi podaril schudnut denne asppn 0,5 kg.Viem ze ked vecer nie je prezer tak vaha ukazuje aj o 0,7 kg menej.Co sa tyka jedalnicku budem sa snazit jest do 1200 kcal.vyradim pecivo uplne.iba mineralku budem pit.

Drzte palce😀

Chikita
Anonymous
Chikita4848
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej St 8 máj 2019 - 9:58

V ostatných asi 3 dňoch som sa dosť prežral, mával som bežne 12 až 15 tisíc kJ. Pôstne fázy mi nezaberali, resp. boli večery, kedy som ich nedodržal, tiež raz som nedodržal ani rannú fázu nejedenia. Skrátka vyberá si to svoju daň v podobe ťažko ovládateľnej pažravosti. Sklamaný z týchto skutočností som si dnes dal raňajky normálne krátko po zobudení, čiže bez toho, aby som jedol až po desiatej v duchu svojej pôstnej fázy.

Neviem, či to mám vzdať a radšej ísť po starom. Dnešné ráno sa odohralo po starom...

Ale je pravda, že zatiaľ som to nerobil presne tak, ako to radia v literatúre. Trebárs moje prvé jedlo po pôstnej fáze som mal asi 3 kusy ovocia. A to nedoporučujú kvôli glykemickému indexu, aby mi po veľa hodinách nejedenia prudko nestúpla glykémia. Preto odporúčajú skôr ako prvé jedlo po fáze vyvážené jedlo s dobrým pomerom makroživín, teda trebárs klasický varený obed. Koniec koncov literatúra ráta s tým, že prvé jedlo je obed (fáza od 20:00 do 12:00 nasledujúceho dňa, a nie ako ja, že prvé jedlo ovocie už okolo desiatej). Čiže naozaj je tu ešte priestor ako ich rady dodržiavať striktnejšie, a potom by to možno aj fungovalo. Z tohto uvažovania mi vyplýva, že by som sa asi tohto systému nemal ešte vzdávať po 3 prežracích dňoch. Pred nimi som mal šnúru siedmich krásnych dní, kedy to išlo veľmi dobre. Teraz mám šnúru zlých dní, ale možno nie je dobré, ak by som to kvôli tomu hneď vzdal. Ide o prvé vážnejšie zaváhanie v novom systéme a dá sa to dobre hodiť na zodpovednosť môjmu nedodržiavaniu niektorých kľúčových rád.

Asi hej... nevzdám to ešte. Keď som začal písať tento príspevok, išiel som ho písať s tým, že som si dal normálne raňajky dnes a že sa vraciam k starému osvedčenému systému. Teraz, ako som si to rozobral na drobné, tak mám pocit, že si to ešte nezaslúži svoje zavrhnutie. Je tu ešte priestor, ako zvýšiť šance, že sa to u mňa ujme. Smile Koniec koncov knižku "Prerušovaný pôst" som si aj kúpil, takže mám ju už doma nastálo, nie je iba požičaná. Preto sa ňou budem povzbudzovať a inšpirovať pravidelnejšie. Smile

Ďakujem za vypočutie. Vitaj Snáď Vás z môjho častého tematizovania chudnutia už nebolí po tých rokoch hlava. Bolí ma hlava Very Happy Dosť som s touto témou zžitý a už dávno prerástla v riešenie celkového životného štýlu, nie iba samotného spôsobu stravovania. Je to akoby súčasť "môjho príbehu". Niektoré svojpomocné knižky hovoria, že každý prežívame vo svojom mentálnom svete nejaký svoj príbeh, súhrn ústredných tém, ktoré vo svojom živote podstatne riešime a cítime sa s nimi zžití. A že každý žije svoj vlastný príbeh, svoje vlastné témy. Cítim, že téma životného štýlu a stravovania je pevnou a dôležitou súčasťou toho môjho príbehu. A myslím, že bude aj naďalej, ak by som aj dosiahol 80-centimetrové brucho. laughing

S pozdravom a držaním palcov
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 11 máj 2019 - 9:13

Ahojte. winking

Dnešok priniesol záznam o zhoršení: 68,8 kg, asi 90 cm (+0,8 kg, asi +1,5 cm).

Mal som šnúru prežracích dní, priemerne som jedol okolo 11400 kJ, čo znamená, že boli aj 13-tisícovky. Nechce sa mi si taký týždeň vyčítať, v podstate aj toto zhoršenie je ešte v rámci udržiavania. Je dosť možné, že príde wecko a príde zopár dobrých dní s dodržaným limitom prijatej energie a ja sa ocitnem zase na úrovni okolo 89 cm a menej. Takže kašľať na výčitky, nie? Embarassed Veď koniec koncov práve tohto sa obáva moja psychiatrička, keď si to takto rátam, nie samotného zápisu, ale práve toho, aby som si tie výnimky a "zlyhania" nevyčítal, nemal z toho zlé psychické stavy.

Do ďalšieho týždňa by som rád vstúpil s predsavzatím mať viacej dodržaných dní. Nech sa tá šnúra zlých dní už skončí. Chce to silu vôle a motiváciu, to je až pričasto moja slabina. Shocked Keď chutí a je hlad, tak chutí a je hlad. scared Ja viem, výhovorky, no keby mi to vedomie, že ide o výhovorky, vedelo nejak aspoň pomôcť, iba ma to akurát tak zarmucuje, lebo ma to obviňuje, že je to vlastne celé moja chyba. Asi aj je.  Bezradný

Nuž, hlavu hore, idem optimisticky v ústrety lepším dňom a lepším číslam. Smile Nič nie je stratené. Super!  Momentálne som sa v týchto posledných 3 dňoch snažil jesť každé 2 a pol hodiny menšie porcie, čiže nešiel som ešte cestou tých pôstnych fáz. Tie zostávajú "v zálohe" a vrátim sa k nim, akonáhle sa na ne budem cítiť. Pretty good Yes

Cieľ do budúcej soboty: späť smerom k 89 centimetrom
Metóda: zatiaľ teda to pravidelné jedenie menších porcií, limit približne 9500 kJ cherry

Hurá na to! sunny

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  rasto So 11 máj 2019 - 18:34

ahojte tak mne sa vaha drzi na rovnakej urovni okolo 131kg aj ked jedavam viacej nepojem velke mnozstva ale 4 az 5 krat dene a vnoci ked nespim tak byvam hladny tak aj v noci jedavam vlastne ani niejako pravydelne necvycim tak ledabolo ked sa mi chce a mam chut niejak sa nenutim.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 487
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Chudneme dalej

Odoslať  Chikita 4848448 Ut 14 máj 2019 - 11:15

Ahojte,
Vaha ukazuje 67,1 kg.Moc sa vaha nehybe.17.6.2019 mam stretko.To znamena ze potrebujem schudnut vela kil.Dostala som fitness naramok,ktory mi ukazuje kolko kcal som spalila.Zistila som ze spalujem velmi malo kalorii.takze mam v plane kazd den aspon hodinu cvicit.30 minut beh potom 5 minut skakat na svihadle potom 5 minut jumping jack potom 20 minut beh potom 30 minut koleso.Strava bude do 800 kcal.Moje jedalnicky:
R acidko
O polievka a voda
V caj

R pribinacik
O polievka a voda
V caj

R activia
O polievka a voda
V caj

R avokado
O polievka a voda
V caj

R jogurt
O polievka a voda
V caj

R banan
O polievka a voda
V caj

Pravidla:
Ziadne sladke pitie!
Ziadne vyprazanie!
Nejest po 17tej hodine!
Vela mineralky pit!
Cvicit kazdy den!

Drzte palce😀
Anonymous
Chikita 4848448
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  rasto Ut 14 máj 2019 - 12:16

chikita mislim ze spravne uvazujes cim viac pohybu tym logicky viac schudnes len si mislim ze si treba zvolit urcite bespecne tempo vlastne odhadnut svoje moznosti aby nedoslo k poraneniu ale v podstate si mislim ze vela pohybu nastartuje aj metabolizmus to znamena ze aj ked budes mat prestavky pomedzi cvicenia tak telo bude rychlejsie spalovat tuky.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 487
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 18 máj 2019 - 8:41

Ahojte, papáči. winking

Dnešné referenčné meranie prinieslo jemné, veľmi jemné zlepšenie: 68,8 kg, asi 89 cm (+- 0 kg, asi -1 cm).

Pás trochu teda poľavil, takisto boky sa zlepšili a aj na najužšom mieste pod rebrami sa mi to zúžilo zľahka z 86 cm na 85 cm. Pretty good Váhovo však k zmene, ako vidno, nedošlo, čo je možno aj dobre. Shocked

V uplynulom týždni od posledného merania som mal celkovo 2 prežracie dni, ostatné boli dodržané, prípadne sa pohybovali niekde okolo 10 500 kJ. Tabuľky mi ukazujú priemer príjmu energie za 7 dní 10 300 kJ, čo je o 1100 kJ zlepšenie oproti predošlým siedmim dňom. Do ďalšieho týždňa by som si rád nastavený kurz udržal, a teda mal taktiež málo prežracích dní, najviac 2 až 3. Limit by som rád mal nastavený naďalej okolo desaťtisícky, resp. štvorciferné číselko sa mi páči ešte viacej. Smile

V tento týždeň sa mi zlepšila o trošička disciplína v cvičení, ale len také naťahovačky, strečingy, chrbát, ohybnosť, občas som si na minútku zabehal "na mieste" v kúpeľni. Toto zabehanie si je vcelku príjemné, dobre rozprúdi krv, zadýcha a človek sa aj preberie z prípadnej únavy, ba dokonca aj prípadné negatívne myšlienky sa majú tendenciu vtedy vyčistiť. Yes Do ďalšieho týždňa teda by som si rád nastavil ako predsavzatie aj toto behanie na mieste. Šľapy a členkový kĺb zatiaľ moc netrpeli, lebo som aj tak vydržal prešľapovať najviac minútku-dve.

Cieľ do budúcej soboty: medzi 88,5 a 89 cm, resp. postačilo by pri obzretí sa späť mať na konte najviac 3 nedodržané dni cyclops (vrátane dnešnej svadby!  Hromžím )

Srdečne pozdravujem a držím všetkým chudnúcim palce! Super!

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Ne 19 máj 2019 - 9:52

Ahojte.

Včera som bol večer a v noci na svadbe blízkej príbuznej. Okrem toho, že bolo dobre, som chcel v tejto téme napísať, že som si tak trošku "bokom" zapamätával, čo všetko jem, aby som si to mohol ráno pospomínať a pozapisovať, a teda aby mi to program sčítal. Výsledok je, že som zjedol za sobotu 19 200 kJ približne, čo je teda, samozrejme, neskutočný nátresk energie (priam za 2 obvyklé celé dni). Extra si z toho nič nerobím, lebo to proste bola výnimočná slávnostná udalosť, takže to už k tomu patrí. Smile Ani som sa necítil nejako extra prežratý alebo ťažkopádny, vitalita a ľahkosť sa pravdepodobne zachovali tým, že som to "vytancoval". laughing Takže teda 1 prežrací (dovolený) deň mám za sebou a podľa predsavzatia do budúcej soboty chcem mať už najviac len 2 ďalšie prežracie, ak už musia nejaké byť... hoci iste, rád budem čo najviac dodržaným dňom. Idem sa v tomto duchu do ďalších dní snažiť. Smile Ako sa povie: užili sme si a teraz pokračujeme v bežných koľajach. Yes

Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  rasto Ne 19 máj 2019 - 10:38

vahu mam tu istu vlastne 131 co ukazuje ze som nic neschudol ale zopar ludi mi povedalo ze som schudol vlastne aj mne sa zda ze som sa len trochu vyformoval co je v podstate tak trochu uspech kedze cvicim malo.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 487
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 25 máj 2019 - 9:33

Ahojte, chudnúci kamaráti. Pretty good

Týždeň uzatváram na hodnotách 68,3 kg a cca. 88,5 cm (-0,5 kg, cca. -0,5 cm). Vybavené

Cieľ sa tak čiastočne podarilo splniť. Je to však istým spôsobom prekvapenie, lebo celkovo som jedol v priemere viac, než minulý týždeň: až 11 900 kJ. Žltá karta Dosť ten priemer zdvihla minulá sobota, kedy som bol na svadbe. Mal som asi 3 prežracie dni nad 12 tisíc kJ, 2 dni boli okolo 11 500 a 2 dni boli v poriadku okolo 9000 kJ. Cloud 1 "Tréningové" dni som mal vlastne asi len dva, no nechcem si to vyčítať, lebo sa v tomto rozbieha opäť dávnejší trend cvičenia a vyzerá to sľubne, že aj v ďalší týždeň nejaké 2 alebo 3 dni odcvičím. Ako štart do staronového trendu to vari aj stačí. Yes

Do nového týždňa si odnášam opäť staré dobré predsavzatia:

  • pokračovať v rozvíjaní trendu tréningových dní (odcvičiť aspoň tri dni)
  • usilovať sa o limit 9500 kJ Hladný
  • najviac 2 až 3 prežracie dni! Hromžím

Cieľ do novej soboty: 88 centimetrov

Držme si palce. Smile Ďakujem za prečítanie. Ďakujem

matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 69 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 69 z 91 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 80 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore