Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 68 z 68 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68

Goto down

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  opadané lístie za Št 11 apríl 2019 - 8:48

Mne po liekoch chuti az moc, v dosledku coho sa prejedam, hoci nechcem. Takze v poslednom case u mna o chudnuti nemozno hovorit, skor naopak. Ale je pravda, ze keby som mal pevnejsiu volu, jedol by som menej a zdravsie, takze to nie je len o liekoch. aj ked je to tazke, ked ma clovek stale hlad. very unhappy
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 85
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej za So 13 apríl 2019 - 11:13

Ahojte, priatelia. Super!

Uplynulý týždeň bol relatívne úspešný: 67,8 kg, cca. 88 cm (-0,5 kg, -1 cm). Výška asi 177-178 cm, BMI 21,6. Shocked

@Matej napísal:Predsavzatie: znížiť v týždni počet prežracích dní z priemerných štyroch na priemerné tri, a teda zvýšiť dni v norme z priemerných troch na priemerné štyri Smile

Predsavzatie 2: papať 5-6 chodov denne s rozostupom asi 2 hodiny, možno 2,5 hodiny; z toho 3 chody hlavné na úrovni aj 2500 kJ, zvyšok drobné svačinky na úrovni 1000 kJ

Minulosobotné predsavzatia sa mi podarili našťastie celkom dobre plniť. Dokonca som mal len 2 prežracie dni, čiže ešte menej, než som si stanovil - stanovil som si najviac tri. Miery sa polepšili, hoci jeden z tých prežracích dní bol zrovna včera, deň pred referenčným meraním. Smile Ostatné dni som jedol asi na úrovni 9500 až 10200 kJ. Smile Takáto taktika najviac troch alebo dvoch prežracích dní sa mi teda vypláca. Budem v nej pokračovať. Priemerný príjem energie som tak znížil z priemerných 11600 kJ z marca na súčasných 10400 kJ, čo, zdá sa, postačuje na dosahovanie ako-takých výsledkov. Shocked

Cieľ do budúcej soboty: hocikoľko pod 88 centimetrov
Generálny cieľ: asi 84 cm na najtučnejšom obvode, tak nejak Embarassed (najlepšie do konca mája Hromžím )
Predsavzatia: zostávajú tie isté ako v minulú sobotu (pravidelné jedenie a najviac 2 až 3 prežracie dni v týždni)

Huge smiley

PS: Ahoj Lístie (@opadané lístie). Strašne Ti držím palce, vedz, že Ti úplne s tou chuťou do jedla rozumiem. Viem, aké to je. O to viac cítim s Tebou a chcem Ti vyjadriť podporu, určite má zmysel sa pomaličky snažiť robiť kroky dopredu aj proti múru. Napríklad tu niečo drobné na zjedenie odmietnuté, tam zase kúsok odmietnutý. Alebo trebárs, keď už sa človek rozožerie, tak sa vedieť zastaviť, a to aj napriek tomu, že už sa prejedol veľa a má pocit, že už brzdiť sa nemá zmysel, lebo aj tak sa predsa prežral a pokazil si bilanciu. Nepokazil, stále má význam riešiť, či zje človek 13 tisíc premrštených alebo 16 tisíc premrštených. Naďalej je to pekný rozdiel. Prajem Ti, Lístie, krôčik po krôčiku veľa úspechu pri chudnutí. Už máš vo svojej životnej histórii všelijaké úspechy v chudnutí, takže naozaj máš na to, hlavu hore. Smile Zostávam v myšlienkach s Tebou, Lístie! giving a hug

"Jste to, co jíte."
Nie ten je bohatý, čo veľa má, ale ten, čo veľa nepotrebuje.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 68 Sun-1
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 4353
Reputácia Reputácia : 504
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 32
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.5 / F25.2 / syndróm DDA
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: paliperidón (6 mg), sertralín (50 mg), Orfiril Long (1500 mg), Spitomin (10 mg), horčík Magnosolv (2x týždenne)

Zobrazit informácie o autorovi https://schizo.sk

Návrat hore Goto down

Odoslať  opadané lístie za So 13 apríl 2019 - 12:16

dakujem, Matej. it is perfect je to veru velmi dobra myslienka, vediet sa stopnut, napriek tomu, ze uz sme zjedli vela. clovek ma naozaj tendenciu vtedy akoby rezignovat a uz mu je jedno, ze je dalej. ja dufam, ze ako sa mi postupne trochu znizia lieky, zmierni sa, snad, aj ten neustaly hlad.
inak, to pribratie neberiem az tak tragicky, hoci je to moja maximalna vaha, aku som kedy mal. mam vieru, ze to pomaly pojde k lepsiemu, ale naozaj sa musim viac snazit.
pridavam sa tu k bojovnikom za lepsie miery. laughing

opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 421
Reputácia Reputácia : 85
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down