Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 44 z 84 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 64 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Pi 17 september 2010 - 18:02

Ivan, nastastie tvoje premyslanie biznismana nie je urcujuce, lebo zdravotnictvo netvoria vylucne biznismani laughing Urcite sa nevyvijaju nove lieky s umyslom vyvolat v pacientovi skody a to este k tomu zamerne a dokonca ich aj nacasovat a urcit ich ciel! Kazdy neziaduci ucinok je naozaj neziaduci. Ked uz sa chces pozerat na to silou mocou biznismansky, tak povedzme ze aj preto, ze sa vplyvom NU zmensuje pocet pacientov, ktori ho mozu uzivat a tym aj zisk. (Nehovoriac napr. o zaujimavom zvyku v USA zalovat vsetkych a vsetko a nepredvidatelnou porotou prisudzovat sankcne odskodne v obrovskych ciastkach. ) Testy, ktorymi sa zistuju neziaduce vplyvy liekov na organizmus, su absolutne povinne a bez ich vysledkov ti nikto liek nezaregistruje. A tiez nieco stoja. Firmy maju zaujem mat lieky bezpecne. Vyvinut liek, ktory by choroby definitivne vyliecil, je v sucasnom stave poznania zatial nemozne. A podla mojho nazoru to nie je zamer. Zatial nie su priciny chorob dokladne preskumane, navyse takmer vsetky maju povod v genoch. A vec zakodovana v genoch je vec trvala. Mozes sustavne ovplyvnovat biochemicke procesy, ktore su riadene genmi, preto je liecba chorob dlhodoba. Proste to nefunguje podla laickej predstavy, ze naraz sa "nieco" pokazi, my zasiahneme, uvedieme to "nieco" do povodneho stavu a hura, pacient vyzdravie. Nie. Neda sa to. Nie v sucasnej dobe.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Pi 17 september 2010 - 18:48

Matej, ak chces pomerne slusny B-komplex za prijatelnu cenu, kup si B-komplex Forte od firmy Generica. Obsahuje viac zloziek ako ten zo Zentivy a je aj lacnejsi. Blizsie info najdes bud v lekarni, alebo urcite aj na stranke piestanskej firmy Generica.
Nieco sa mi mari, ze som bola prva registrovana clenka fora, nie? winner


Naposledy upravil filipka dňa Pi 17 september 2010 - 18:52, celkom upravené 1 krát.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Pi 17 september 2010 - 18:51

Ivan, davky si uz nepamatam. Inspirovala som sa vtedy knihou Bodyblues, ktoru som kupila v Lacnych knihach za tusim 19Sk lol! Ale B-komplex ma aj pre nas viacerych neziaduci ucinok-zvysuje chut do jedla a pribera sa z neho, takze bacha na to!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Matej Pi 17 september 2010 - 19:18

Ivan, chcel by som sa Ťa opýtať: Ako si sa sem k tomuto fóru dostal? Akými cestami? Ak google, čo si zadal aké heslo, alebo odkiaľ si sa dozvedel o tomto fóre? Pýtam sa preto, lebo prednedávnom sme to tu prerábali na rozšírené fórum aj pre schizofréniu, schizotypovú poruchu, bipolárnu a schizoafektívnu poruchu a tak ďalej. Vtedy som zaregistroval fórum, aj našu stránku o F25 v katalógoch vyhľadávačov pod ďalšími tagmi, ako je "schizofrénia" atď. Takže by ma zaujímalo, či si plod tejto reformy na našom fóre. it is perfect Very Happy

Napíš. Idea

Mimochodom, nezabudnite sa vyjadriť dole na fóre k téme Zmeny a možnosti, kde sa Vás pýtam, či tu chcete cez jeseň padajúce jesenné lístie na pozadí fóra - niečo na spôsob padajúcich snehových vločiek, ktoré sme tu mali minulú zimu. cherry

A Laura! Chýbaš mi tu! very sad2

afro

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Matej Pi 17 september 2010 - 19:50

filipka napísal:Nieco sa mi mari, ze som bola prva registrovana clenka fora, nie? winner

Áno, Filipka. Si prvá členka fóra. Potom nasledujú v tomto poradí Lukáš, Laura, Robo, Lapaj a ďalší. Postupne im budem gratulovať, ako budú mať výročia. Len dúfam, že sa mi nezhorší nálada, hm. Vtedy by sa to odložilo. Ale Ty si prvučká, ktorá si sem prišla a zaregistrovala sa. Dvadsiateho v deň svojho výročia čakaj gratulácie. kiss cool

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Ivan Pi 17 september 2010 - 21:47

filipka napísal:Ivan, nastastie tvoje premyslanie biznismana nie je urcujuce, lebo zdravotnictvo netvoria vylucne biznismani laughing Urcite sa nevyvijaju nove lieky s umyslom vyvolat v pacientovi skody a to este k tomu zamerne a dokonca ich aj nacasovat a urcit ich ciel! Kazdy neziaduci ucinok je naozaj neziaduci. Ked uz sa chces pozerat na to silou mocou biznismansky, tak povedzme ze aj preto, ze sa vplyvom NU zmensuje pocet pacientov, ktori ho mozu uzivat a tym aj zisk. (Nehovoriac napr. o zaujimavom zvyku v USA zalovat vsetkych a vsetko a nepredvidatelnou porotou prisudzovat sankcne odskodne v obrovskych ciastkach. ) Testy, ktorymi sa zistuju neziaduce vplyvy liekov na organizmus, su absolutne povinne a bez ich vysledkov ti nikto liek nezaregistruje. A tiez nieco stoja. Firmy maju zaujem mat lieky bezpecne. Vyvinut liek, ktory by choroby definitivne vyliecil, je v sucasnom stave poznania zatial nemozne. A podla mojho nazoru to nie je zamer. Zatial nie su priciny chorob dokladne preskumane, navyse takmer vsetky maju povod v genoch. A vec zakodovana v genoch je vec trvala. Mozes sustavne ovplyvnovat biochemicke procesy, ktore su riadene genmi, preto je liecba chorob dlhodoba. Proste to nefunguje podla laickej predstavy, ze naraz sa "nieco" pokazi, my zasiahneme, uvedieme to "nieco" do povodneho stavu a hura, pacient vyzdravie. Nie. Neda sa to. Nie v sucasnej dobe.

Filipka, tie nežiadúce účinky som myslel skryté, aby nepadlo podozrenie, že boli spôsobené liekom devil A prejavovali by sa až po čase, aby sa nedávali do súvisu s liekom. Lekár by to bral ako novú chorobu- príčina neznáma, ale budeme ju liečiť symtomaticky a tak podporíme ďaľší biznis. Neustály kolotoč naberania ziskov a zdrojom bude ľudská choroba. Diabolské, ale vnímam to ako reálne. Keď mohla byť reálna druhá svetová vojna a iné zverstvá, tak takýto scenár vnímam len ako sofistikovanú formu diabolskej mentality. Budú sa tváriť ako anjeli, ale ich úmysel bude temný. Nie je niečo také napísané aj v Biblii?
Inak pri béčkach uvádzajú, že menia aj genetiku. Inak si myslím, že z informácií, ktoré boli vedecky ale aj inak zistené, by sa pri pri čistom úmysle uzdraviť a za použitia inteligencie dalo urobiť pre zdravie človeka oveľa, oveľa viac.
Ivan
Ivan
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 13.09.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://psychiatria.nazory.eu/
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Ivan Pi 17 september 2010 - 22:08

Matej Skalík napísal:Ivan, chcel by som sa Ťa opýtať: Ako si sa sem k tomuto fóru dostal? Akými cestami? Ak google, čo si zadal aké heslo, alebo odkiaľ si sa dozvedel o tomto fóre? Pýtam sa preto, lebo prednedávnom sme to tu prerábali na rozšírené fórum aj pre schizofréniu, schizotypovú poruchu, bipolárnu a schizoafektívnu poruchu a tak ďalej. Vtedy som zaregistroval fórum, aj našu stránku o F25 v katalógoch vyhľadávačov pod ďalšími tagmi, ako je "schizofrénia" atď. Takže by ma zaujímalo, či si plod tejto reformy na našom fóre. it is perfect Very Happy

Napíš. Idea

Mimochodom, nezabudnite sa vyjadriť dole na fóre k téme Zmeny a možnosti, kde sa Vás pýtam, či tu chcete cez jeseň padajúce jesenné lístie na pozadí fóra - niečo na spôsob padajúcich snehových vločiek, ktoré sme tu mali minulú zimu. cherry

A Laura! Chýbaš mi tu! very sad2

afro

Ja som zatiaľ z béčiek nepribral ani gram, a to beriem fakt vysoké dávky. Ale aj tu to môže byť individuálne.
K tomuto fóru som sa dostal vďaka jednej známej, ktorá ma nedávno kontaktovala prostredníctvom mailu. Vtedy sme sa ešte nepoznali. Kontaktovala ma preto, lebo má derealizáciu a tak si to dala do vyhľadávača a natrafila na mňa. Napísala mi, že to má tiež. Nedávno jej diagnostikovali schizoafektívnu poruchu a tak som si to dal do vyhľadávača, aby som si pozrel príznaky. Ani som sa k nim nedostal, lebo som natrafil na vás. Keď som hľadal fórum na tému schizofrénia, tak som vás nenašiel. Táto známa práve nastupuje do šiesteho ročníka medicíny a veľmi sa bojí, či to zvládne. Tak jej pomáham ako vám, vitamínami. Dal som je kontakt na toto fórum hneď ako som ho objavil, ale zatiaľ sa neozvala. Asi nemá chuť. A možno ani pomyslenie. A možno to tu číta, ale nemá chuť prispievať.

Tu máte aj niečo o céčku: http://naturalhealthnews.blogspot.com/2009/06/vitamin-c-facts.html
Ivan
Ivan
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 13.09.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://psychiatria.nazory.eu/
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Ivan Pi 17 september 2010 - 22:36

Lacný zdroj céčka sa dá kúpiť v DM drogérii. 100g za dve € v práškovej forme. Keďže sa jedná o kyselinu, je dobré ju vo väčších dávkach zneutralizovať zásadou, aby sa organizmus nepreťažoval vyrovnávaním PH, má čo robiť so stravou čo konzumujeme, aj tá je väčšinou kyslá. Takže na to používam hydrogenuhličitan draselný. Ten sa dá kúpiť v potrebách pre vinárov alebo v záhradkárskych potrebách. Vinári ho používajú ja odkyselenie vína. Je to drahé ako sóda bikarbóna, len to je pre telo lepšie, lebo sodíka máme v strave prebytok a draslíka málo. Ja si dávam do dvojlitrovej flašky s vodou desať vrchovatých nabračiek(je v balení) céčka a tri naberačky hydrogenuhličitanu. Vtedy je chuť vody neutrálna. To vypijem za deň v práci. Je to veľmi lacný zdroj céčka a draslíka.
Vedeli ste, že zvieratá si prípade infekčnej choroby vedia vyrobiť veľké množstvá céčka na likvidáciu zdroja infekcie? Človek túto schopnosť nemá. Musí ho prijať z vonka, ak ho chce na tento účel použiť. Inak na internete je kniha o vitamíne c
v stiahnuteľnej forme a v slovenčine.
Ivan
Ivan
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 13.09.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://psychiatria.nazory.eu/
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Ivan So 18 september 2010 - 7:06

Je šesť hodín ráno. Bimbákuje nám kostol, ale tak ospalo, že by človek z toho zaspal. Bývam v dedine hneď pri kostole. Práve som zliezol z poschodia, priestoru našej spálne, lebo nemôžem spať. Bol som si dať druhý tramal, pretože prvý mi síce zabral, ale nie dosť na to aby som sa cítil dobre. Mal som v noci bolesti kyselinového typu po celom tele. Sú to bolesti typu kyseliny mliečnej rozliatej vo svaloch. Toto je jeden môj veľký problém, ktorý som ešte nevyriešil. Podarilo sa mi eliminovať ho tak asi na polovicu vynechaním všetkých mliečnych výrobkov zo stravy, ale to nestačí. Budem hľadať ďalej, čo by to mohlo ešte spôsobovať. Mne nestačí to, že mi to tramal odstráni zablokovaním receptorov prenášajúcich bolesť, ja chcem odstrániť príčinu tej bolesti. A to je asi rozdiel medzi mnou a vami. Vy sa uspokojíte s tým, že vám psychofarmaká upravia symtómy, ale to je všetko. Ja viem, je to pohodlnejšie než ísť ďalej a veľakrát to človeka uspokojí tak, že nemá motiváciu ísť ďalej. Ja som trochu iný prípad, preto tú motiváciu asi mám. Mne totiž nič nepomáhalo natoľko, aby som sa s tým uspokojil. Zverák v hlave je veľké svinstvo. Keďže lekári nepomohli, sám som musel hľadať riešenie, a našiel som ho detoxikáciou od otuti. Chronická únava. Lekári zasa nič a tak som hľadal a skúšal. Zabrali antiparazitiká. Keď som išiel za svojim kamarátom lekárom, že mi na chronickú únavu zaberajú antiparazitiká, nech mi ich predpíše, lebo sú len na recept, tak mi najprv dal stolicu na expertízu,a keď tam nenašli parazita, tak mi ich nepredpísal. Musel som si ich zohnať z Indie, kde sú bez receptu. Odmenil som sa mu za to výpoveďou. Teraz som bez lekára a zatiaľ žiadneho ani neplánujem. Keď som mu v minulosti povedal, že by som chcel zistiť, či moje problémy nespôsobuje aj usadená ortuť, a či by ma neposlal na vyšetrenie, tak mi odpovedal že také vyšetrenia nie sú. samozrejme že som zistil že sú, len on mal svoju hlavu. Takže jediné pozitívne čo pre mňa urobil bolo, že mi daroval winsurfing, ktorý som použil raz a potom daroval ďalej.
Buď mám na lekárov smolu, alebo sú proste takí. Ešte som sa nestretol fakt s dobrým lekárom, ak nerátam tých, z ktorých rád čerpám na internete. Bez internetu by som bol už po smrti, pretože život by bol pre mňa zdravotne tak neznesiteľný, že by som spáchal samovraždu. Takže žijem vďaka radám z internetu. V minulosti som plánoval aj eutanáziu, založil som si aj internetovú stránku na tú tému, zhŕňal na nej infomácie, kontaktoval kompetentných. Potom sa mi ale polepšilo, tak som ju zrušil.
Veľa rokov som nebol schopný fyzicky pracovať doma v záhrade. Je tam ešte práca, pozostatky zo stavby, ktoré treba odpratať, ale fyzicky ma úplne odrovnávalo zamestnanie, takže doma som už len vylihoval. Po troch týždňoch užívania béčiek som schopný pracovať aj na záhrade. No nie je to super? No povedzte, nie je to super? A o toto mi práve ide, aby bol život super!!! Však preto sme sa narodili, aby sme prežili super život!!! Niekto ho dostane zadarmo a niekto si ho musí vybojovať. Ja som ten druhý prípad. A čo vy? Ktorý ste prípad?
Čo sú to vlastne duševné choroby? Sú to naozaj duševné choroby, alebo sa to len tak hovorí? Duševné choroby sú fyzické choroby, ktoré otravujú naše duše. Teraz mám na mysli psychózy, nie duševné stavy spôsobené špatným živorným prístupom v psychologickej oblasti. To je vec riešiteľná správnym psychologickým prístupom, ale to nie je náš prípad psychotikov. Nám to spôsobujú chemické disharmónie v tele, ktoré nám potom poskytujú zážitky, ktoré zdravý človek nepozná a čuduje sa, kde na to chodíme. Nech si dá LSD a možno sa potom nebude čudovať. Duša nemože byť chorá v pravom slova zmysle. Teraz mám na mysli vaše ja. Vaše ja nemôže byť choré. Môže byť len otravované chorobou, ktorá sa prejavuje prostredníctom vnemov, ktoré vaše ja dostáva. Takže ak sa dušou myslí vaše ja, tak tá chorá nemože byť, môže byť len chorobou otravovaná. Len toľko k rannej kávičke, ktorú nepijem Wink
Ivan
Ivan
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 13.09.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://psychiatria.nazory.eu/
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura So 18 september 2010 - 8:39

Ivan,zaujímavé poznatky,len ešte asi overené málo ľuďmi.Schizofrénie a choroby podobného typu majú rozne stupne.Mám známe z nemocnice,ktorým lieky a choroba podstatne znížili aj IQ a nie sú schopné nič robiť a viem,že sú aj ľudia ktorí robia vysokoškolskú robotu a majú F20 čo F25.Ono to bude tak asi aj s tými vitamínmi,nemusia pomocť každému.No a nepriberáš z B vitamínu preto,že pravepodobne neberieš k nemu antipsychotiká,ako vačšina nás z fóra.Nemám rada názora,že doktori sú všemohúci,viem že sa veľa zmenilo,nomne pred rokmi dávali vysoké dávky Haloperidolu spolu s Lítiom,čo by sa podľa vtedy dostupnej literatúra ani nemalo dávať a úplne ma to oploštilo a zmenilo mi to reč.Našťastie mi to potom vysadili.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Ivan So 18 september 2010 - 9:43

To máš pravdu Laura. Tie poznatky môžme overiť sami na sebe, ak máme chuť. Ja som z psychofarmák tiež brutálne priberal. Dcéra ma volala tučko. Teraz už nemôže, mám 65 kilo. Čo mám doma nohavice z toho obdobia, tak sa do nich zmestím 2x.
Osobne si myslím, že schizofrénia je len pomenovanie príznakov, nie choroby, pretože tú nepoznajú. Takže môžu byť dvaja schizofrenici s rovnakou diagnózou ale inou chorobou, ktorá im tú schizofréniu spôsobuje.
Ja si osobne myslím, že mám tiež znížené IQ na 139. keby som bol zdravý, možno mám 180, ktovie. Inak machrovať s IQ je blbosť, pretože sme sa oň nijako nezaslúžili. Máme ho vrodené, a maximálne môžme k nemu prispieť svojou vlastnou snahou. Skor si myslí, že keď má niekto vysoké IQ, mal by ho použiť na užitočné veci v prospech ľudí, a nie na kadejaké hlúposti, na aké IQ ľudia používajú.
Ivan
Ivan
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 13.09.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://psychiatria.nazory.eu/
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Ivan So 18 september 2010 - 10:02

Sedím v obchode a čakám na zákazníkov. Nechodí, stále nechodí, čo je s ním, je mi dóóóbre. lol!


Naposledy upravil Ivan dňa So 18 september 2010 - 13:45, celkom upravené 1 krát.
Ivan
Ivan
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 211
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 13.09.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://psychiatria.nazory.eu/
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 44 z 84 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 64 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore