Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 82 z 86 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Lucka Po 25 apríl 2016 - 0:37

Zahorak,
Ty este ani diagnozu stanovenu nemas a uz hovoris, ze sa to neda vyliecit. Smile
Ked budes takto stresovat, skor si nieco privodis.
Ries maturitu a max. kazdy dalsi den.
Zajtra moze prist Armadeddon a vsetci mame koniec sveta, ber to tak.
Ludmi, o ktorych si prisiel sa netrap, o 10 rokov budu na ich mieste ini - lepsi.
Joj, ale nerada Ti radim, naozaj. Nemam recept na vsetko, vobec nie. Len Ta chcem ukludnit.

Dobru noc Vam vsetkym, Moon  mam Vas rada, ste ovela lepsi ako niekt. plytki 'zdravi' ludia na FB.
---------------
Meret, suhlasim so vsetkym, co si napisala a podla mna raz budes mat niekoho, kto Ta bude vediet objat, ked to budes potrebovat a bude to chlap. M a m taku predtuchu! A teraz bacha, mne sa predtuchy niekedy aj plnia. laughing
Lucka
Lucka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 12.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Cipralex 10mg, Temazepam

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Po 25 apríl 2016 - 2:19

Lucka aku bystricu mas na mysli?pb ci bansku?No najlepsie keby tieto choroby zaniknu a uz viac by nikdo by to nedostal a mi boli uzdraveny!

Peknu noc Vam vsetkim ako vidite nespim ale spal som som sa dva razy zobudil so sna ten druhy si pametam snivalo sa mi ze som jazdil na stvorkolke s podvozkom pri zemi Very Happy a skakal som na skokok nechapem preco v pohode sen ma zobudil ale do rana pojdem este spat tak dobre spinkajte Wink


Meresteger ano lutovat sa je hrozne ked to nejde vratit spat!ty chalana mozes mat stale si mlada a pekna teda ako si opisala,to skour ja nemozem mat babu.ALE LUTOVAT SA VIAC NEBUDEME! Wink Bude aj lepsie vies niektory zdravi su ties sami bez partnerou,lebo sa tak rozhodly nie sme v nicom sami!mne ties furt hovorili aby som sa nelutoval ale ja som sa nelutoval iba nevedel pochopit preco sa zrovna mne stala tato diagnoza ?idem racej uz spat aby som hu prespal!je noc!

Pozdravujem vas a nech vam je dobre a nech uzdraviete ak je to mozne ahojte dobru noc este kim je! Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Po 25 apríl 2016 - 13:43

Dnes sa mam dobre este vcera to bolo vseliake,nejdem to zakrinut Smile neajak som tu noc dospal!


Pekny den vam všetkim.nevsimajte si prosim moje trvdky a chybi v pisani nejak sa oto nestaram.Dakujem tolko do buducna Wink


Ahojteeee Cool a pozdravujem novych zaregistrovanych na tomto fore aj ja som tu stale novy
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Zahorak Po 25 apríl 2016 - 18:13

Čaute ...

Dneska pomerné pekný deň opravil som si známku takže už neprepadám ... bol som cvičiť  a ďalej pracujem na internete na svojích projektoch ,popritom sa učím ,a večer plánujem pozrieť nejaký film .Dneska nepocitujem žiadne uzkosti ani paniku .. viac takýchto dní prosím Very Happy

Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Po 25 apríl 2016 - 18:42

...


Naposledy upravil APBTCANDY dňa Po 25 apríl 2016 - 23:59, celkom upravené 1 krát.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Po 25 apríl 2016 - 18:46

Ja sa asi na vsetko vibodnem uz ma zase vsetko trapi tu sa este strapnim pred vami a davam sem link rapu ktory som naspival nie som profesional podrebujem pokoj som vitoceny asi dlchsie vam nenapisem tu to je: zasmejte sa namne:aky som debil:

https://soundcloud.com/sniper-740725078/volny-rap2
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Zahorak Po 25 apríl 2016 - 19:04

Ja než totu ukončím určite ešte zariskujeme zoberiem posledné peniaze a idem do sveta .. To je len krajná varianta až ta posledná..

Sniper aspoň sa o niečo snažíš len tak ďalej (y)
Zahorak
Zahorak
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 28
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 03.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 25 apríl 2016 - 20:07

Ahojte dnešný pisatelia,
dnes tu čítam viacero zásadných rozhodnutí. Môj názor na to popíšem len starou krajčírskou odrhávačkou: "Dva razy meraj, raz strihaj!". Na druhej strane vám želám veľa tých rozhodnutí, ktoré vám život len vylepšia...

...................

Ahojte všetci,
až na vstávanie to bol pomerne dobrý deň. Rád by som sa dostal na záhradu, ale je akosi nezvyklo zima. Dosť času som strávil s knihou, čo ma pomerne aj teší. Trochu ma potrápilo fajčenie cigariet, čo som dnes asi prehnal. Mám taký voľnejší večer, už sa teším aj na seriál ZOO.

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 25 apríl 2016 - 20:38

Ahojte,
súhlasím s Tutom, ale ak by sa vám, čo plánujete zmeny, podarili k vašej spokojnosti, bolo by to suppa Wink

***

Nuuuž... ja som dnes bola po piatich mesiacoch na diabetológii a je to bieda, fakt hrozné výsledky. Ešte som tento rok nebola ani na očnom - naposledy vo februári minulého roka, a to mám chodiť každých 6 mesiacov. Ale bojím sa, že sa mi zhoršila retinopatia, alebo tak niečo. Inak cukrovku flákam, málo sa meriam, jem, ako príde, čo príde (beztak nepriberám). Je mi to akosi jedno. Však som to len ja.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Po 25 apríl 2016 - 23:22

Zahorak-sak ano snazil som sa,ale uz som to vimazal,....


Najradsej by som sa octrelil,tak sa teraz citim.


Vy ste uplne super ludia drzim vam palce zivote nech sa vam dari a navrat k zdraviu prajem.


Ja sa citim teraz hrozne,musim sa upokojit a bit pokojny DOBRU NOC
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 26 apríl 2016 - 5:39

Majte sa tu dobre niekedy si vas este precitam.Ahojte.
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 82 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Ut 26 apríl 2016 - 12:31

Matej dodatočne všetko najlepšie k narodeninám Smile

Ahojte všetci,

Chcem sa s Vami podeliť: MÁM PRÁCU konečne.  it is perfect

Dúfam, že nie je to klamstvo, lebo sme dohodnutí o zaučovaní mňa pri kase vo štvrtok.
Budem pracovať v obchodíku so suvenírmi pod našim hradom v Starej Ľubovni. Je to sezónna práca. Mal by so pracovať, keď mi to pôjde do konca septembra. Čiže na 5  mesiacov. Bude tam nuda, preto mám plán, aby som tam vydržal sedieť, tak si budem čítať knihy. Samozrejme mám úlohu od vedúcej aj so zakáznikmi sa rozprávať resp. sa im sem-tam prihovoriť. Nesmiem byť len ticho. Mám vedieť aj naaranžovať predajné veci. Vedúca ma preto zamestnala, lebo aby mala čo najnižšie náklady. Pracovala tam aj moja sestra, keď študovala. Vedúca z BA prišla za nami domov v nedeľu chcela pozháňať ľudí cez moju sestru. Nakoniec mama dohodila mňa, lebo sestra nebola doma. Sa so mnou vedúca rozprávala, chcela zistiť ako vyzerám, ako pôsobím, ako komunikujem. Takže celkový príjem bude u mňa do 600 eur- dôchodok a práca. Mám radosť, lebo pomôžem mame. Žijem len s mojou mamou doma a každý príjem je nápomocný.

Snáď nebude to o..., pretože som predtým už v nemenovanej agentúre podpísal dohodu o vykonaní práce a sa mi neozvali vôbec čo sľubovali. To som mal pracovať ako manipulant v OBI v PP. Asi zistil zamestnávateľ, že som na celom dôchodku.

V sobotu som bol v divadle v PO na  predstavení Svetlo a tma v živých obrazoch s kresťanskou tématikou. Bolo to najmä o tancovaní. Organizoval to psychiater, ku ktorému síce nechodievam.

Konečne sa na mňa usmialo šťastie. Smile Treba byť trpezlivý a šťastie si nájde každého. Smile Treba veriť +

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 82 z 86 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore