Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav Ne 4 október 2015 - 19:16

Ahojte, dnes som dostal taký nápad... nie je to úplne časté, ale ani úplne výnimočné, že píšete o svojom programe na víkend a zdá sa, že by ste možno azda uvítali nejakú spoločnosť... Možno sa mýlim, napíšte mi to. Ale napadlo mi, urobiť také voľné víkendové zello. Asi by mali menšiu návštevnosť než to štvrtkové, ale pár osamoteným by to možno zlepšilo trochu náladu... ja viem, že by som sa účastniť nemohol, aspoň nie vždy. Možno prvého, pre taký nástrel... ale napadá mi to spraviť aj ako vysielačka fungovala kedysi. Chodili sme po kopcoch, hovorili sme spolu ako sa počujeme, aký je výhľad tam a tam... čo robíme... trávili sme u vysielačiek hodiny... vtedy iný spôsob nebol, internet nič... a tak sme prekecali kľudne aj pol dňa. Teraz sa dá zello vziať do telefónu, do ruky, a ísť kdesi a proste skoro "nebyť sám"... hodinu či voľný čas by sme si asi určili...

Varianta druhá... neviem či viete, ale zello nie je len "náš" program. Využívajú ho tisíce ľudí po celom svete (aj zahraničné ale aj u nás sa nájde pár kanálov len tak na vykecávanie). Viete ako sa zello používa, takže len nájdite kanál na:
https://zello.com/channels/

pridajte si a ohláste sa... kto je na príjme? Tu je....

Majte sa pekne, napíšte mi čo si o návrhu myslíte, či je to úplne scifi a vymyslel som čosi nepoužiteľného. Díky.


Naposledy upravil xkrchnav dňa Ne 28 február 2016 - 12:24, celkom upravené 3 krát.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  Tuto Po 5 október 2015 - 22:50

Ahoj xkrchnav,
páči sa mi najmä myšlienka víkendového Zella. Totiž, blízko je už skoré zmrákanie a vlastne po tme sa toho vonku príliš veľa robiť nedá. Podporujem Tvoj nápad a verím, že bude aj úspešný. Snáď prejavia aj ostatní záujem. V skratke: som za. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  Meretseger Ut 6 október 2015 - 10:31

Ahoj X,
ten napad sa mi paci, takze takisto za, akurat ja sa asi zucastnovat nebudem, bo sa hanbim uz pri stvrtkovom Embarassed
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav Pi 9 október 2015 - 15:06

Ahojte, tak návrh víkendového zella mal pomerne úspech aj na poslednom štvrtkovom.

Tu je teda môj návrh, prosím pripomienkujte, budem rád ak sa budeme spolupodieľať na vytvorení "nového miesta" k stretávaniu a verím, že bude podobne príjemné a bezpečné ako vo štvrtok.


  • napadlo mi, že ak neurčíme čas ani deň tak sa asi nestretneme, preto by som navrhoval jeden deň z víkendu a v zmysle hesla "dlhé zimné večery" by sme čas začiatku určovali podľa toho, kedy zapadne slniečko flower
  • neviem ktorý deň, sobota je dosť blízko štvrtku, nedeľa je už taká sviatočná - tu si nechám poradiť
  • téma by bola taká asi voľnejšia, ešte voľnejšia než voľná štvrtok Smile proste čokoľvek. Kľudne komunikácia 1 na 1 ak chcete niečo viac prebrať, nemať pocit, že beriete čas niekomu a tak...
  • nechal by som otvorené možnosti, možno sa dohodneme na nejakú "spoločnú túru" v zmysle vysielačky jak som naznačoval, prípadne sa osobne stretneme - počnúc Willom Hallom časom možno niečo viac... príležitostne...


viac toho asi ani nemám. Budem rád ak s návrhnmi pomôžete. Mohli by sme teoretickyk začať už tento víkend.
Majte sa pekne a teším sa na vás možno čoskoro aj na víkendovom zelle Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav Pi 9 október 2015 - 20:00

Tak na skúšku.. pozvánka na prvé víkendové zello, dlhé zimné večery zajtra 18:15. Dal som čas cca na západ slnka, ale je možné že v rámci ČR-SR máme posun západu cca o pol hodinu možno aj trištvrte, tak to nebude úplne presné asi... snáď nevadí.

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... 1564343-bigthumbnail

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav Ne 11 október 2015 - 7:53

Ahojte, tak ako sa vám pozdávalo sobotné dlhozimnovečerné zello? Mrzí ma, že som na ňom nemohol byť. Dúfam, že nabudúce sa pridám. Aspoň, že tie štvrtky si viem uvoľniť čas. Dúfal som, že aj táto sobota výjde, ale nevyšla. A tak som si to púšťal až zo záznamu, i keď začiatky aj mne dosť vypadávali... tak som rád, že sa pár ľudí aj takto na prvý krát zišlo. Zimné večery začnú každým týždňom skôr a skôr a tak by som asi aj posúval začiatok zella. Bude to tak trochu pestrejšie a viac odpovedajúce téme "dlhé zimné večery"...

Majte sa pekne a dopočutia vo štvrtok!
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav Ne 11 október 2015 - 7:58

prepošlem ešte otázku čo som dal na facebooku:

tak ako sa vám pozdávalo prvé dlhozimnovečerné zello? Zaujímalo by ma to hlavne z hľadiska toho, či ste si príjemne pokecali, a trochu sa pohli aj o víkendu, alebo už je toho trochu moc a cítili ste sa tam tak trošku nasilu? Díky moc za úprimnosť.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  Meretseger Ne 11 október 2015 - 9:26

Ahooj X,
no mne sa to pacilo Very Happy Sice som, ako vzdy, mala spociatku tremu a trochu ma mrzi, ak ma nebolo vzdy pocut/rozumiet (napr. Tuto je vzdy "jasny", akoby stal vedla mna). Nasilu som sa tam urcite necitila, vylepsilo mi to naladu, nad niektorymi vecami som sa zasmiala a vobec, tento napad je suppa, vdaka Ti zan. Wink

Btw, ani som nemala cas uvazovat, ci sa chcem alebo nechcem zucastnit - dosla som domov z obchodu 5 minut pred, vyhrkla, ze "oh, ono je zello" a kym som stihla uvazovat nad tremou a bla bla, napojila som sa a bolo Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav Ne 11 október 2015 - 10:39

Ahoj,
tak som tomu rád. Díky za vyjadrenie a mám radosť, že si aj prispela svojou prítomnosťou. A to dokonca tak, že si nestihla rozmýšľať nad trémou Smile. Snáď na ďalšom sobotnom budem aj ja chvíľku aktívnejší. Ale štvrtky to istia! Smile

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav So 17 október 2015 - 9:34

Ahojte,
včera som dostal nápad trošku oživiť víkendové zello. Napadlo mi, aby sme sa na organizácii víkendového zella podieľali viacerí. Resp. mohol by sa zapojiť každý. Ak v týždni viete, že by sa vám nejaký termín hodil na víkendové zello - napíšte to sem do témy. Napíšete čas a deň víkendu a ten kto to napíše ten týždeň prvý, podľa toho sa bude odvíjať termín víkendového zella. Hovoril som si, že by to mohlo byť viac "samoorganizačné". Posielam túto správu rovnako na facebook skupinu aj na fórum, aby sa mohli zapojiť všetci. Ja teda urobím to "prepojenie". Ak niekto hodí termín prvý na facebooku, prepošlem to sem a naopak z fóra na facebook.

Čo vy na to priatelia? Dávam teraz možnosť "vykopnúť" prvé dlhovečerné samoorganizované zello Smile. Napíšte teda hodinu a deň a vtedy sa stretneme flower .

Pekný začiatok soboty prajem!
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  xkrchnav So 17 október 2015 - 12:07

Sam som vyzval, sám teda odpoviem a pozývam vás dnes na 17:50. Je to trochu skôr, zas trošku skôr sa stmieva.
Teším sa na vás.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Víkendové zello pre dlhé zimné večery... Empty Re: Víkendové zello pre dlhé zimné večery...

Odoslať  Tuto So 17 október 2015 - 20:58

Víkendové Zello bolo veľmi fajn. Tak voľne sme sa pobavili, hoci nás bolo pomenej. Ďakujem xkrchnavovi za dobrý nápad.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore