telepatia a strata sukromia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: telepatia a strata sukromia

Odoslať  Hulk za Po 11 marec 2019 - 21:06

Citujem : https://drive.google.com/file/d/1jhtiv8p1to1aVxO_M-0RUkA6eaYxUOVT/view?usp=drivesdk

5.3.2 Biokomunikace
Biokomunikace je vlastně souhrn biotelepatie a biotelekineze,
tedy jednoznačně psychotronický fenomén.

Telepatia - bolesť, problém na diaľku
Telestézia - citlivost na diaľku
Tele - daleko
Patia - vnem, pocit

Spontánní biokomunikace má pět stupňu podle dokonalosti
přenosu informace z místa vysílání do místa příjmu. Zajímavé je,
že tato dvě místa mohou být od sebe značně vzdálena a přitom vy-
sílání a příjem informace nemusí být časově shodné. Časové posu-
ny pak mohou být kladné i záporné.

První stupeň je jakási nekoordinovaná informace, spíše určitý
nepokoj, neklid apod. Proto také často nebývá tato informace ani
registrována. Je to velmi obecný jev a málokdy se považuje za sku-
tečnou biokomunikační informaci.

Druhý stupeň je už impuls konkretizovaný a většinou zaměře-
ny na jednu osobu. Ta ovšem většinou neví, co se s ní děje.

Třetí stupeň nejde jenom o konktetizovaný impulz na urcitou osobu, ale i o určité zavislosti s touto osobou, a mohou se dokonce vyskytnout i nějaké detaily.

Ve Štvrtém stupni se už jedna o tvz. zosobňující vizi, nebo spíše halucinaci, kde prijimací jakoby videl vysílajícího.

Pátý stupeň je pak popisován jako dokonalá halucinace, kde přijímací vidí konkrétní situaci u vysílajícího a  doslova ji sám přežívá.
Definicia telepatie je nám známá, keď už hovoríme o súkromí, si pamätám ako som sa  na vojenčine nevedomky, priam donuteno otvoril svetu a spočiatku sa hambil a ostal tak nepochopený, ale neskorej som si vytvoril svet, kde som bol v prdely sveta, ba čo! vesmíru!. Jelikož som bol v armáde (január 2000), tak táto pridrbana schopnosť mi prerástla cez hlavu a dostala ma do voj. väzenia. Ostala mi dodnes a je to fakt jak hore uvádzam o pridrbanych pocitoch, kde dvaja odosielatelia sa navzájom nechápu, prežívajú sa jak laknutý pes na chrbte v ležmo, či sa cítia jak vyoraná veverička. Môja prvá skúsenosť s altereGom, tera vnútorným hlasom bola pri pozdrave zlato - hviezdičveho nadriadeneho. Nechápal som, a dosť ma štvalo, prečo sa vo mne ozývalo "Hai Hitler". Dnes usudzujem, že to na vojenčine som mal myslieť vážne a ísť v šľapajach Hitlera. Čo i dnes nepripúšťam! Bol som a som zastancom míru!!!!

Môžem len fantazírovat o ľuďoch, o prenasledovaní osoby, ako o agentoch, vláde, či startreku vo vesmíre, je to len ilúzia, pardon halucinácia, ktorá nechápe a prežíva tú druhu halucináciu. Navzájom sú v prdeli. A čo hovorit o pani Bohyne či Bohovi v hlave! Ako aj Veľkému Sudcovi, katovi, parazitovi požíračů myšlienok a emocii. Vždy sa iba ozýva ak je citeľná pocitová zmena v tele, alebo na mieste tela. To sa cítime ako obeť, dilinko na treťom kanale!

Rád by ma zaujímalo keď telepatia, tak prečo o problémoch a emóciách ako bolesť?
A keď Telestézia tak prečo o dokonalosti samo o sebe o empatii vcítiť sa do druhého?
Čo je lepšie problémy a emócie alebo ozaj empatia!

Padol nám rok 2000 a tým pádom nastal konec sveta! Big Bang! Stvorila sa Supernova. Počítače a systémy sa reštartovali a začali odpočítavať od nuly, naskytá sa otázka čo sa odpočítava. Konec sveta? Konec ako pre koho? Či tá Supernova?

Je rok 2019 a kde som? Jednoduchá odpoveď! V prdely!
Chorí som na hlavu, ovládajú ma myšlienky typu prečo? A ako to napraviť! Prečo já, mi diagnostikovaný!

Niekde som čítal, že schizofrenici su obdařenými zvláštnymi schopnosťami, o ktorých vedia a o niektorých nevedia. Otázka znie, že čo s nima? No s môjho pohladu nič. Serem na ne, načo sú mi, sú mi nahovno! Asi tak. Čo mám z toho, že na rok 00 v každom človeku povstal pán menom Ježiš. Žijeme v spoločnosti v neustálom hluku, chaosu a najmä hlasov. Dokonca aj vrabce na strome sa so mnou rozprávajú, keď som im staval búdky, či dokonca smutná vŕba sa pri mne vyplakala ako malá holčička, tam keď, som pod ňou stal. Okoliduce auto dokonca niečo rozpráva, ba aj lietadlo na oblohe. To nehovorim o bleskoch a hrmoch ktoré ťa kleju a snažia sa tá potrestať za hriechy o ktorých nemáš ani najmensie tušenie.

Na tomto svete prevláda svet eGoizmu, pocitov nadriadenosti, schopností dakoho, či niečo ovládať, túžba po nadriadenosti sa nad duhýma vyvyšovať, prečo? Majú peniaze, maju moc. Každý takyto ... má svoj vlastný svet, ktorému velí, je jeho šéfom, pánom sveta.

Ale je tu i skupinka ľudí, ktorí sa snažia tieto svety zjednotiť medzi svoje spoločenstvo a učenie. Spoločenstvo vedomia, bdelej pozornosti, sveta bez eGa a emócií. Títo ľudia sú silno duchovno založený, ich náboženstvom je meditácia, motlidba a afirmácia. Majú vo svojich radoch svoj spoločný svet. Svet mieru, pokoja, ticha, lásky, radosti a jednoty.
Prečo ich nenasledovať?!

Pride doba, keď tí, čo pocítili Ježiša, tie namyšlené egoistické pracse z gombikom u kufrika s názvom "odpáliť" pocítia aj Krista.

Ježiš je vedomie a je to horizontala na kříži. Pohybuje sa hore a dole.
Kristus je myseľ a je to vertykala na kríži. Pohybuje sa dvojako. Do predu a zadu a do prava a ľava.
Pohybmi tichto dvoch klackov dochádza k stretu, kde na seba narazia Ježiš a Kristus. To znamená prítomný okamih. Okamih v akom stupnovanom vedomi sa egoistické prase nachází. Myseľ nemá stupne ale vedomie ich ma deväť.
Hulk
Hulk
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 18.02.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.