Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 46 z 84 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 65 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Št 18 december 2014 - 9:28

Ahojte všetci. Dnes máme od 19:00 opäť zello. Asi posledné predvianočné. Prihlásila sa kwecko, teším sa. Veľmi rád by som ak by sa pridala aj venusa ale neviem kde a ako je na tom. Preto prajem Tebe, venusa, všetko dobré... čo viac. Nenachádzam slov. Niekedy stačí mlčať a byť prítomný, škoda, že takto na diaľku sú tie vnemy dosť osekané. Všetkým ostatným samozrejme tiež prajem všetko dobré. Aby sme boli schopný rozumieť viac tomu čo sa nám deje.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Št 18 december 2014 - 22:01

Ahoj, pozdravujem Pretty good

Nó, moje neurózy sú rôzne. Zväčša, keď píšem o tom, či sú ok alebo zhoršené, tak mám na mysli najmä:

  • obsedantno-kompulzívnu poruchu, kedy mám stále nutkanie si robiť zádery na prstoch, často hrubo do krvi, pričom sa zdá, že čím som pokojnejší, tak mám toto nutkanie silnejšie, lebo nie som vtedy na ihlách, nie som zamestnaný niečím znervózňujúcim... napr. keď mám zaspať, už roky spávam v bielych látkových rukaviciach, lebo by som behom zaspávania si asi zoškriabal aj všetky nechty a kožu a zostali by asi len také špicaté kostičky na konci prstov  Laughing
  • náboženskú neurózu, teda pocity viny, strach z pekla a podobné veci precitlivelého človeka...  Rolling Eyes
  • trhanie si pier,
  • precitlivelosť na svoju osobu kombinovanú s osobnostnou nezrelosťou vo všeobecnosti - to je dôležitá neuróza, zrejme by sa dala zhrnúť pod všeobecnú hypersenzitivitu,
  • sociálnu fóbiu, sociálnu úzkosť, vyhýbanie sa sociálnym situáciám, flush na tvári.


Tieto mám teda najmä na mysli, keď sa vyjadrím skrátene o neurózach. Ono to súvisí s diagnózou len nepriamo, totiž nie sú to problémy a príznaky konštitutívne patriace k schizoafektívnej poruche. Iba je časté, že veľa psychotikov so schizo-pozadím trpí aj všelijakými neurózami. Je to bežný fenomén, ale nie je smerodajný pri diagnostikovaní. Shocked

Takže tak. Dnes som aktualizoval všeličo na stránke schizo.sk. Ešte na nej robím, chcem dodržať svoje slovo, že prázdniny, ktoré mi dnes začali, budem sčasti venovať aj rozvoju schiza a fóra.
---
Mám sa v podstate dobre. Nálady sú prijateľné, iné príznaky v norme. Neurózy zlepšené. Fyzicky ťažko povedať, sú isté komplikácie. Novinkou mi je v oblasti fyzična, že mávam už nejaký ten týždeň tras pravého palca a ukazováka. Chvejú sa, sú nestabilné, všelijako to v nich brní. Tiež mávam slabosť v hlave, bolela ma hlava. Cítim všelijaké tlaky v krvi v hlave. Na jednom mieste akoby pokles tlaku, v inej časti hlavy naopak prudký tep. Ťažko to opísať. Mal som dojem, akoby na mňa išla mozgová príhoda, alebo dajaký parkinson. Možno mi aj naozaj lieky tak znížili dopamín, že mi brní v ruke ako dôsledok zníženia dopamínu v mozgu v zmysle parkinsonovho efektu. Neviem, sú to zvláštne veci.

Chudnutie - nič moc.

Mám uzavreté všetky predmety okrem jedného. Ten už bude v pohode. Takže už prázdninujem a vianočím. Smile santa
Želám Vám dobrú noc a pekný piatok. S pozdravom
matej
heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 19 december 2014 - 13:34

Díky za objasnenie, Matej.

Len v rýchlosti - termín priedvianočného zella:

http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/udalosti/aktualne/29-sestnaste-zello-dialogy

prosím prihláste sa ak chcete prísť. Aby som si zbytočne neblokoval čas ak by nikto neprišiel. Díky!

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 20 december 2014 - 10:00

Helou kamoši a kamošky Huge smiley

Ako sa mám? Celkom dobre. Fyzično zlepšené, chudnutie nič moc (ale aspoň nepriberám, stále mám rovnako). Neurózy významne polepšené. Nálady v norme, ba sú na tom celkom dobre teraz. Únava je však prítomná naďalej. Spánok akceptovateľný.

Včera som mal taký ten aktívny deň. Ako to už v priemysle býva, môj závod už má dovolenku, takže som nebol brigádovať. Deň som využil na knižnicu, novú psychiatričku, nákup zimných bot, darčekov pre mamu, plus bolo tam aj nejaké to hranie sa na PC. Vybavil som si novú psychiatričku, tu priamo v mojom rodnom meste. Už nebudem musieť cestovať. Navyše sa dá u nej objednať za pár eur na presný čas, takže to je fajn. Prijala ma medzi svojich pacientov, len ešte potrebuje nejaké tie dokumentácie z Bratislavy, ktoré jej v januári musím ísť prevziať, keď pôjdem na injekciu do BA naposledy. Februárový termín injekcie už bude tu v mojom meste po novom. Dr. je milá, sympatická, prvý dojem - som veľmi spokojný. Pretty good

Dnes ráno som vstal o 5:35, skočil som na predvianočnú spoveď. cheers

Dnes plánujem upratovať a zdobiť vianočný strom - už je postavený, len treba dajak naň naťahať sviečky a ozdobiť ho. Rodičia mi povedali, že sa nemám trápiť, pokiaľ nestihnem celý byt vypuntičkovať. Že stačí aby bol základ. Tak sa teda nebudem s tým toľko stresovať. Idea

Želám Vám krásnu, príjemnú, počasím teplú a slnkom zaliatu sobotu. sunny
S pozdravom
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll So 20 december 2014 - 19:27

Ahojte Wink

Aj ja som ako Matej bola ráno na spoveď....potom som sa pustila do upratovania celého domu a teda vysávania a umývania a tiež utretia dlážky ....ešte dobre, že som niektoré predvianočne prace urobila už minulý týždeň a aj týždeň pred tým som piekla perničky.....takže dnes bol výlučne o upratovaní a bolo toho dosť....dnes som na anglinu ani nemala čas, ale to nevadí dobehnem cez sviatky....a aj tak mam celkom dobre nabehnuté tak nie je problém....vianočný stromček budeme zdobiť a aj ho postavíme až zajtra - mame na to cely deň santa ....v pondelok príde aj segra domov a tak už začneme piecť koláče atď.....neviem, ale zdá sa mi že to budú pohodové Vianoce it is perfect ....len ma mrzí, že objednane darčeky ešte neprišli majú do 23. prísť, takže nemusím ešte stresovať, ale aj tak by som ich už rada mala doma.....no nič tak túžobne budem v pondelok čakať poštárku .....inak objednala som pre segru a pre mamu šál a aj sebe lol! ...takže sa už nemôžem dočkať totižto bolo celkom riziko objednávať cez internet a aj napriek tomu som to tak urobila a dokonca aj recenzie na dodávateľa boli zle....ako že neskoro dodáva, nie presne modely, atď.....tak dúfam, a verím, že mne ten balíček príde ešte... cool ....dnes už si len pozriem film a idem spať ....

Prajem krásny predvianočný večer community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 21 december 2014 - 10:47

Mischelll, gratulujem k spovedi aj k úspešnému upratovaniu. Držím palec, aby darčeky stihli prísť poštou do Vianoc v pohode a načas. it is perfect

---

Ahoj priatelia I love you

Mám sa, zdá sa, dobre, ale som už tradične unavený, dnes dokonca mierne zmordovaný, lebo som mal dosť zlé sny v noci a nadránom. Dá sa povedať, že nočné mory. Som veľmi nemilo prekvapený, že sa mi nechce upratovať, a pritom som sa naňho počas končiaceho sa semestra veľmi tešil. Môj výkon je mimoriadne slabý, až zahanbujúci. Tak reku že si budem čítať motivačnú knihu trochu, aby som uchopil osud tohto dňa pevne do rúk vlastnej zodpovednosti a nejak nadobudol motiváciu k proaktivite. Zatiaľ to mierne pomáha, ale ešte nejaké tie minúty čítaním strávim.

Vianočný strom sme včera spravili... resp. otec nahodil sviečky, špic, betlehem a zlatko, ja som rozvešal zase všetky ostatné ozdoby a gule. Dá sa povedať, že sme ho spravili spoločne, hoci svoj podiel na ňom hodnotím iba na nejaké dve pätiny. Obvykle zdobíme strom až okolo 23. decembra, čiže takto skoro sme ešte strom nemali. Rodičia ho chceli preto mať zhasnutý, ale ja som ich presvedčil, že reku nech sa pozrú na sídlisko - všetky balkóny majú sviečky rozsvietené, v meste to žiari, všade radosť a svetielka. Takže aj my nech máme už aj 20teho zasvietený strom. Tak sa aj stalo. Yes

Po psychologickej a psychiatrickej stránke sa teda mám dobre. Neurózy ok. Spánok zhoršený. Fyzično zhoršené. Chudnutie - stále som nepribral, ani neschudol - má to význam sa kontrolovať, lebo pri mojich vlčích hladoch si aspoň dlhodobo, asi rok a pol, držím váhu na osemdesiatke, a to teší človeka, keď už sa nižšie dostať mu nechce dať. Yes

Prajem príjemnú, pokojnú nedeľu. Nech Vás psycho-obtiaže obchádzajú a držíte si v sebe optimizmus a nádej vo svojich mysliach. Tlieskam Vám, ako statočne všetci bojujete. Applause

S pozdravom
matej
Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ne 21 december 2014 - 17:19

Ahojte,
dúfam, že si všetci užívate predvianočný čas spojený aj s upratovaním a ostatnými aktivitami v zmysle sviatkov a vecí okolo nich.

U mňa nič nepovedané/nenapísané. Keby nebolo únavy, pasivity a hlasov na balkóne, celkom by som aj mohol napísať, že sa mám veľmi dobre. Ešte ma aj mrzí to moje fajčenie tabaku a slabá fyzická aktivita. Teší ma, že som zapojený v obchodnom projekte, ale ešte je to všetko len v začiatkoch, tak dúfam, že to bude pokračovať aspoň tak ako to začalo. Moje aktivity spočívajú momentálne s oboznamovaním sa s atmosférou a obsahom tovarov a rozhodne nie som s tým nespokojný. Na druhej starne je toho až príliš, a tak sa tomu denne venujem.

Aj napriek tomu, že teraz veľa neprispievam, čítam si vaše príspevky, ktoré sa tu vyskytujú. Som rád, keď vidím nejaké vaše pokroky a keď píšete, že sa máte aspoň dobre. V mnohom viem, že pre psychózy nie je normálne fungovanie celkom rutinná vec a tak sa musíme viacej boriť s vecami, ktoré sú pre iného človeka úplnou bežnosťou.

Myslím na vás všetkých a iste si nájdite chvíľku na napísanie slova na fórum, teda medzi súputníkov.

Želám vám všetkým krásne vianočné sviatky a veľa zdaru do ďalších dní. Tuto


PS: Xkrchnav, na to Zello sa prihlasujem.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Po 22 december 2014 - 9:35

Ahojte, tak na predvianocne zello sme zatial 3. Prosim prihlaste sa cez tlacitko vpravo hore ak sa hodlate zucastnit, ale uz teraz vyzera, ze zajtra zello bude :-)

http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/udalosti/aktualne/29-sestnaste-zello-dialogy
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Po 22 december 2014 - 12:29

Ahojte Wink
Matej - dúfam, že zhoršení spánok sa ti zlepší...a s tých svetielok si nič nerob naša svetielkujúca výzdoba ešte v krabiciach, ale strom už je ozdobený a darčeky pod nim  rendeer  

Tak dnes som veľmi šťastná.....o 11-tej prišiel balíček a všetko je v poriadku jumping2 strašne sa teším už len preto, že došiel a ešte aj mame sa páči jej šatka...aj mne moja...segra ešte neviem.....ale chcela som keď som už napísala, že čakám balík tak napísať aj ako to dopadlo.. Very Happy ...inak dnes od rana sme čakali sestru a prišla ale z cesty bola unavená tak si ľahla....takže teraz varíme, potichu....a dnes chceme len piecť bobáľky - opekance....az zajtra koláče atď......celkovo sa mám veľmi dobre aj keď opadlo nadšenie z balíka....ale mam sa veľmi dobre....teším sa na Vianoce....a ako som písala snáď to budú pekne Vianoce.....dnes som si aj anglinu prešla trochu takže je čas aj na to....aj keď ja som skôr súťaživý typ a chcem dokončiť skôr kurz tak preto keď sa da tak sa učím.....ako keby to nebolo urobené tak, že mate na to len 180 dni tak možno by  to mnou veľmi nehlo....celkovo mam odpor k učeniu ako takému .....uz aj preto že pri veľkom strese a učení sa mi to stalo....takže sa toho bojím ako je to síce dosť čudne, ale fakt sa nerada učím...aj keď viem, že je to potrebne......

Pekne vianočne sviatky prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 631
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Po 22 december 2014 - 18:55

Ahojte, no ale super ze aj tak sa trosku poucis aj ked to nemas rada... Anglictina ma tu vyhodu, ze jej naucenim sa otvaraju dvere k obrovskym moznostiam, novym ludom atd. Dnes s google translatorom sa to trochu stiera ale stale sa to neda porovnat... My sme dnes nakupovali...chyba, len z parkoviska sme sa trepali viac ako hodinu! Kapor je naporcovany... Zajtra si dame este kratke zellopozdravenie a mame ti Vianoce. Ako maly som od Vianoc pocital dni v roku...snad aj dcerke urobime pekne Vianoce a bude sa tak tesit. Majte sa pekne!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  regina Po 22 december 2014 - 22:35

Ahojte,

aj u nás sa už všetko chystá na Vianoce, no predtým budem zajtra večer robiť oslavu synových narodenín.
Všetko ma to dosť zaťažuje pretože od štvrtku som chorá. Začalo to suchým kašľom, teplotou a únavou a akosi to nevie prestať, hoci 3 dni som len ležala a pila čaje. Už mi je síce o niečo lepšie, ale stále ma to drží. Bála som sa, aby som z toho, že neviem v noci spať /ťažko sa mi dýcha/, neochorela aj psychicky.
K lekárovi sa mi akosi s tým nechce, dúfam, že to pomaly prejde. Mám dojem, že to prechádza do nádchy.
Zajtra však musím zvládnuť tú oslavu, večeru pre 12 ľudí. Inak kapra už máme v chladničke, koláče napečené a ako-tak aj upratané.Na Vianoce sa teším, hlavne preto, že budeme všetci spolu. Ešte nemám pobalené darčeky, tak kým naši pozerajú film, idem hádam baliť.

Prajem vám všetkým príjemné sviatky!

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 644
Reputácia Reputácia : 291
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 46 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Ut 23 december 2014 - 15:00

Ahojte,
dnes som si bol vybrať v lekárni nižšiu gramáž Quetiapinu miesto 400 mg budem teraz aspoň ráno mať len 300 mg. Neviem, či niečo pociťujem, ale napríklad včera pred zaspávaním sa ma ženuška spýtala, že ako zvládam to znižovanie. Či je všetko ok. Už vo mne vnútorne trošku započal obranný boj, že zas sa jej niečo nezdá?? Ale ovládol som sa a nakoniec to bolo dobré a len také starostlivé zaujímanie sa o stav. Tiež som začal s nejakými doporučeniami od kamošky čo má blog http://vylectese.webnode.cz/ . Poslala mi poštou nejaké bylinky, tak to skúsim a dám vedieť. Dnes som ju pozýval na zello keby chcela o tom čo to porozprávať. Ale nič nie je isté. Začal som tiež s horčíkom. Chcem si zohnať jasmín - do kvetináča aby som si mohol pestovať. Nejak mi tá rastlinka učarovala. Aj keď som kupoval masážny olejíček tak som ho kúpil s jasmínom. Kapor už je naložený, polievka rybia už skoro hotová a teraz ženy moje chystajú vianočky.

Prajem Regina aby kašeľ neprešiel v psychické nepríjemnosti. Taký suchý kašeľ v noci vie byť pekný hnus... Držím palce aby si zvládla aj 12člennú večeru... (koľko že ich bolo pri poslednej večeri?, ehm to len ako vtip).

Večer 18:30 zello, potom dáme týždeň pauzu, budem mimo dom a dám si fakt dovolenku. Ale nič nebráni tomu aby ste si dali svoj termín ak by bola chuť... Ale možno aj pauza je dobrá súčasť skupinky... možno sa budeme viac na seba tešiť.

Tak veselé Vianoce a šťastný Nový rok!
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 46 z 84 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 65 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore