Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aký ste mali rok 2011?

Goto down

Ako vo všeobecnosti hodnotíte svoj rok 2011?

Aký ste mali rok 2011? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2011? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2011? Vote_lcap100%Aký ste mali rok 2011? Vote_rcap 100% 
[ 2 ]
Aký ste mali rok 2011? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2011? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2011? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2011? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Aký ste mali rok 2011? Vote_lcap0%Aký ste mali rok 2011? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 2
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2011? Empty Aký ste mali rok 2011?

Odoslať  Matej So 31 december 2011 - 11:20

Ahoj ľudkovia it is perfect

Aj minulý rok som o takomto čase založil tému, v ktorej som vyzval na zhodnotenie Vášho roka 2010. Na tému reagoval iba Lapaj. Dúfam, že na túto tému budete už reagovať viacerí, prípadne sa zúčastníte ankety, ktorú Vám predkladám ako súčasť témy. Veselo hlasujte. What a Face

Aký ste mali rok 2011? Čo sa Vám podarilo a čo nie? Čo tomuto roku dominovalo z hľadiska Vášho osobného prežívania, myslenia, plánov, činností? Ako ste sa mali? Ako ho hodnotíte? Zrekapitulujme si ho.

Ja odpoviem v ďalšom príspevku. rendeer

Prajem príjemné rozpomínanie pri rekapitulácii roka. albino

Čaf. cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Aký ste mali rok 2011? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aký ste mali rok 2011? Empty Re: Aký ste mali rok 2011?

Odoslať  Matej So 31 december 2011 - 11:39

Matej Skalík napísal:Aký ste mali rok 2011? Čo sa Vám podarilo a čo nie? Čo tomuto roku dominovalo z hľadiska Vášho osobného prežívania, myslenia, plánov, činností? Ako ste sa mali? Ako ho hodnotíte? Zrekapitulujme si ho.

Ňo. Ja hodnotím svoj rok 2011 kladne. Prvá polka roka bola pomerne zložitá a problematická. Chodil som do školy iba občasne, pretože som nemal spolužiakov a mal som individuálny študijný plán. Zožieral ma pesimizmus a značné negativistické myslenie. Nedokázal som sa všetko učiť, nemohol som sa sústrediť, bol som takpovediac roztatárený, doznievali aj rezonantné nálady. Situácia vyvrcholila v rozpade môjho plánu a v zanechaní daného študijného odboru krátko pred štátnicami. To je akási prvá a najzávažnejšia negatívna udalosť v mojom živote počas tohto uplynulého roka.

Potom však nastal obrat o 180 stupňov. Vedome som sa oslobodil od perfekcionizmu a ďalších pliag, ktoré mi bránili zaujať normálne stanovisko a prístup k štúdiu a iným povinnostiam. Objavil som zázračné myšlienky špičkovej motivačnej literatúry, ktoré ma spoločne s pôsobením AD Escitilu úplne zmenili. Veru, rok 2011 je zapísaný hlboko do môjho srdca ako rok veľkých psychických zmien, kedy som zanechal do značnej miery negatívne zmýšľanie, vyhováranie sa na všetko iné, len aby som neprijal plnú zodpovednosť sám za seba. Motivačná literatúra ma nakopla tým správnym smerom.

Moje sociálne kontakty sa takisto zlepšili, stýkal som sa aj s rodinnými príbuznými. Chudnutie sa nieslo v znamení hlúpej ryžovej diéty a podobných somarín, takže som veľký pokrok zatiaľ v tomto roku neurobil.

Druhá polka roka bola temer báječná. Oslobodený od perfekcionizmu, od negatívneho myslenia, posmelený kvalitnou motivačnou literatúrou som sa vydal k brehom nového vzdelania na inom študijnom odbore. Zvládol som aj pedagogickú prax a pedagogické minimum. Chodil som na prednášky a semináre, a hoci som sem-tam upadal do smútku a bolo toho na mňa priveľa, nakoniec to neskončilo nejakou katastrofou, ale s radosťou môžem pokojne vstúpiť do skúškového obdobia. Nič nie je stratené, všetko sa vyvíja temer sľubne.

Rok 2011 bol teda v mojom živote prelomový a významný. Hodnotím ho pozitívne. it is perfect

alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Aký ste mali rok 2011? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore