Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Príspevky a autor

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Príspevky a autor Empty Príspevky a autor

Odoslať  Tuto St 9 február 2011 - 21:38

Ahoj Matej,
dúfam, že si OK a že sa Ti minimálne darí.

Dalo by sa zariadiť prezeranie príspevkov nielen podľa témy, ale aj podľa autora na celom fóre? Keby som si takto chcel prezerať príspevky, by som sa čosi nahľadal... Osobne myslím, že by takáto funkcia nebola na zahodenie... Sám by som ju využil celkom určite.

... si sa dlhšie neozval a Tvoj posledný príspevok bol akýsi zvláštny (...spoluobčania...?). No ja neviem, čo som si mal myslieť. Akési to bolo neosobné, mimo bežného písania. Snáď sa Ti nepohoršilo? Hádam nie. Tak zatiaľ. A nech sa darí zdravotne, v škole... aj celkovo. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Príspevky a autor Empty Re: Príspevky a autor

Odoslať  Matej Št 24 február 2011 - 17:16

Tuto napísal:Dalo by sa zariadiť prezeranie príspevkov nielen podľa témy, ale aj podľa autora na celom fóre? Keby som si takto chcel prezerať príspevky, by som sa čosi nahľadal... Osobne myslím, že by takáto funkcia nebola na zahodenie... Sám by som ju využil celkom určite.

Ahoj Tuto clown

No, vlastne táto funkcia je aktivovaná od začiatku. I love you Takže si hore klikneš na "Hľadať", klikneš na "Advanced Search" ako pokročilé hľadanie a tam zadáš autora, ktorého príspevky si chceš pozerať. Môžeš tam tiež zadať dajaké kľúčové slovo alebo slová, ktoré by mali byť v tých príspevkov nájdené, prípadne aby sa Ti zobrazili len tie príspevky daného autora, ktoré obsahujú len zadané slová.

Nesmieš však zabudnúť zadať v kolónke "Search in" riadok "Diskusné fórum", aby vedelo, kde to má hľadať, a aby to hľadalo práve vo všetkých sekciách (prípadne zadáš konkrétnu sekciu). A takisto je podstatné vzhľadom na Tvoju požiadavku v kolónke "Zobraziť výsledok ako" zadať "Príspevky". A klikneš dole na "Hľadať".

A je to. alien

Skús to a napíš, či to ide. Mne to išlo. cherry

flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Príspevky a autor Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore