Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dvom sa žije lepšie

Goto down

• Zaslať odpoveď

Dvom sa žije lepšie Empty Dvom sa žije lepšie

Odoslať  Vladimir Po 23 máj 2022 - 19:48

Ahoj.trpím cca 10 rokov paranoidnou schizofréniou,celkom sa aj v liečbe držím a dlhší čas som skoro bez príznakov.Predtým veľký dobrodruh.Ak by si sa chcela zoznámiť,ozvi sa.Mám 35 rokov,vysokú školu,rád by som išiel späť do práce,kde pomáham ľuďom.Aspoň na kratší úväzok.Chovám psa a rád čítam či robím okolo domu.Napísal som 3 knihy,pričom možno sa k písaniu vrátim.Som fajčiar.V prvom rade vyhľadávam kamarátstvo,mám už málo priateľov.Nevyžadujem veľa,no je mi sympatické,keď by si tiež nemala veľa známych-už sa mi s tým nechce bojovaťSmile.Zatiaľ by stačilo sa občas stretnúť,porozprávať,dať si napr.kávu,ísť na výlet do prírody či turistiku.Sám si viem zmanažovať čas,no dvom je lepšie ako jednému.Som aj mobilný,možno by som si vedel spraviť aj výlet autom niekam ďalej-pokiaľ by sme si rozumeli a chceli rozumieť.Okres Prievidza.A ku komunikácií mám radšej apky,kde sa prehľadnejšie píše-napr.whatsapp,icq.Budem sa tešiť,keď mi sem napíšeš.v.
Vladimir
Vladimir
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 23.05.2022
Vek : 35

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi