Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chcem sa zoznámiť so ženou Bardejov okolie

Goto down

• Zaslať odpoveď

Chcem sa zoznámiť so ženou Bardejov okolie Empty Chcem sa zoznámiť so ženou Bardejov okolie

Odoslať  Yanick Ne 17 október 2021 - 11:50

Ahoj som tu nový a touto cestou by som sa chcel zoznámiť so ženou…
Napadla my myšlienka že možno niektorá žena (ktorá ich má možno tiež psychické probl.) by ma vedela pochopiť a byť vo vzťahu s človekom ktorý má psychické problémy konkrétne ja som Emocionálne nestabilná osobnosť-impilzívny typ,bol som dobrovolne liečený na psychiatrii, bral som aj lieky od psychiatričky asi 5mesiacov bez efektu uz ich ale neberiem,psychologicku som navstevoval asi rok a momentalne uz neriesim doktorov nakolko zo skusenosti viem že psychiater a psycholog neni žiadny zázračny doktor ktorý vás vylieči tak ako sa to prezentuje na internete alebo verejne v telke…
Robím ale maximum preto aby som svoje problemy zmiernil a normálne fungoval…

O mne som z Bardejova mám 29 rokov,znamenie lev, výzor si myslím že ok ak náhodou foto pošlem,pracujem samozrejme,a veľmi túžim byt s niekym kto ma bude mať rád a bude ma brať takého aký som a ak sa vidíš nejako podobne ako ja tak napíš…..
Najlepšie okolieBJ Prešov Svidník ST Lubovňa
Yanick
Yanick
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 1
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 17.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Zobrazit informácie o autorovi