Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Otvorenie "Kaviarne"

Goto down

Vítate otvorenie komunitnej Kaviarne?

Otvorenie "Kaviarne" Vote_lcap75%Otvorenie "Kaviarne" Vote_rcap 75% 
[ 6 ]
Otvorenie "Kaviarne" Vote_lcap25%Otvorenie "Kaviarne" Vote_rcap 25% 
[ 2 ]
Otvorenie "Kaviarne" Vote_lcap0%Otvorenie "Kaviarne" Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Otvorenie "Kaviarne" Vote_lcap0%Otvorenie "Kaviarne" Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 8
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Otvorenie "Kaviarne" Empty Otvorenie "Kaviarne"

Odoslať  Matej Pi 26 november 2010 - 12:29

Ahoj priatelia community together

Napadlo mi celkom spontánne, že keď nám fórum stagnuje a pritom tu máme vytvorenú celkom peknú komunitu, že by som mohol otvoriť novú platformu diskusného fóra menom "Kaviareň". Tam môžu zaregistrovaní členovia zakladať témy a diskutovať o všetkom možnom, o čom chcú. Každá téma je vítaná, všetko je voľné a dúfam, že si tam vytvoríme pohodovú a nezáväznú atmosféru takpovediac pri kávičke. cherry

Cieľom Kaviarne je viac zblížiť členov komunity, podeliť sa s názormi a nejak vytvoriť priestor pre témy, ktoré nesúvisia s duševnými poruchami. Možno niektorí budete nesúhlasiť a radšej chcete ponechať fóru jeho typický ráz o duševnom zdraví, tak sa mi potom patrične vyjadrite buď tu príspevkom, alebo trebárs v predloženej ankete. Každopádne, je to len Kaviareň, len nezáväzná platforma z viacerých takýchto fór. Dúfam, že pomôže prekonať stagnáciu a naša komunita opäť ožije svojimi debatami. Spája nás predsa hendikep duševnej choroby, tak si smieme byť blízki a sadnúť si aj nezáväzne do "Kaviarne" na slovíčko o niečom z každého rožku trošku. cool

Držím Vám palce. Pa. winking

winter

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Otvorenie "Kaviarne" Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore