Šípky (Darts)

Zaslať odpoveď

Goto down

Šípky (Darts)

Odoslať  fajny za Ne 29 apríl 2018 - 21:37

Na úvod snad len tolko,ze este za studenskym cias som navstevoval trnafsku sipkovu ligu a bol som rad ze mam ako taku aktivitu i vtomto.

chodieval som na ligu pravidelne a chodieval som jak po slovesnkych tak aj ceskych turnajoch,sipky ma bavili a akonahle som mal moznost byt doma tak som si aj zatrenoval,

hodnetenie mojich sipok asi dam za priemerne,bol som vyrovnanym superom,zial bohu nevyhral som ziadny turnaj az na jednu sezonu ligu ktora bola predcasne ukoncena a ja som s timto verdiktom suhlasil ako lider tabulky,ale to bola taka ona doba,dnes by som bol za jednoznacne uplnu ligu od januara do decembra,

potom prislo dlhe hluche obdobie co sa tyka sipok a dnes po piatich rokof co som sa k nim vratil patrim medzi hracov by som povedal tích podpriemernych ba dokonca total podpriemernych,navrat na sipky nebol taky ako som ocakaval,navyse pri treningoch zapasim aj sam zo sebof ako o frustracie....

moju buducnost vsipkach vidim kolisavo,raz trenujem pol roka 5 hodin dene aj dvakrat do tyzdna,teraz uz po novom len v nedelu,viacej casu nemam a hlavny negativny faktor frustracia nesmie prekroacovat limity,

ale ide aj o ludi okolo sipok ktorich je vela,prostredie a atmoska je fajn,pivo a cigarety v poho,chodia k nam aj spomeniem  zeny,napr,sulovka byvala majsterka sveta v softipoch,dnes uz pokrocilom tehotenskom stave,salcerova tiez dobra sipkarka,ale aj muzi ako hrdlicka,petras,pulinger,filipek a mnoho dalsich,na facebooku ma nasa liga stranku a je tam regnutych cez 40 hracov z toho asi tak do 20 aktivnych,poznam skoro vsetkych a aj oni mna,spolocnost a vztahy medzi sebou su primerane a neprehnane,drzim si odstup od kazdeho,mam respekt,a viem sa zladit s kazdym kto pride tak povediac pod nos.

tak tolko asi k sipkam snad este doplnim ze je dobre sa venovat dvom sportom,nakolko u jedneho ide aj ako o konkretnu necinost,teda zase take vyvazovanie navzajom aby som nebol,ci nerozmysla...len o jednom,

prikladam video mojho holadnskeho oblubenca va barenevelta
fajny
SchizoMan GoldDaemon
SchizoMan GoldDaemon

Počet príspevkov : 839
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 16
Bydlisko Bydlisko : Slovensko/Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Zaslať odpoveď

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.