Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 39 z 84 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 61 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Po 23 apríl 2018 - 23:28

Ďakujem Vám, priatelia, za gratulácie, ste super! jumping

Veru, už pobehujem po svete 32 rokov. Je to dlho? Z istého pohľadu je to ešte málo a veľa má človek pred sebou. Z druhého pohľadu už čosi má človek aj za sebou. Vnímam to celkovo ako dobrý čas. Narodeninkový deň som trávil vlastne v práci, kde mi kolegyňky ráno gratulovali. Dostal som hlavne maškrty, takže sa dnes hodovalo, lebo mnoho z darovaného putovalo "na trezor", teda na plochu, kde sústreďujeme spoločné jedlo, odkiaľ si všetci berieme. Zjedli sa najviac chlebíčky, čipsy, čokoládky ale išli pomalšie. Povinnosti odsýpali relatívne plynulo, veci išli, hoci občas sa mi akoby nechcelo. No dalo sa premôcť, iba poslednú polhodinku som sa zašíval. Po práci tradične supermarket (dnes ale iba rožky, šunka a horčica), potom solárko (iba 5 minút), a potom som bol kúpiť v Intersporte presne rovnakú činku, akú som tam už bol kúpil predtým. Takže teraz mám dve a je to tak lepšie, lebo pri dnešnom "tréningu" som bol lepšie vyvážený v chrbtici, keď mám záťaž v oboch rukách naraz, a taktiež sa mi to cvičenie zdalo efektívnejšie. Okrem strečingu som ešte tradične pridal rotoped, dnes som si dal 40 minút. Ešte rozmýšľam opäť nad karnitínom, hoci neviem, či sa mi to oplatí, keď ešte zatiaľ mávam tie cvičenia také lightové... vôbec sa nedá hovoriť o nejakých zaberákoch, aj dnešných 40 minút sa zdá ako veľké číslo, ale priznávam, že je to skôr výnimka - zajtra ak dám 15 minút, tak budem vôbec rád, že aspoň dačo.

V týchto dňoch som už fungoval na ventilátore, lebo mi bolo dosť teplo. Najmä keď som doterigal tú činku z obchodu domov, tak som bol z toho trochu spotený. Teraz asi už pomaly pôjdem spať, hoci ma mrzí, že z dnešnej nemčiny a angličtiny zase nič nebude... ale kolegyňa mi povedala, že som lenivý a opäť mi to aj dnes zopakovala, je to jej silná mienka o mne. Dosť ma to mrzí a rozmýšľam, či má alebo nemá pravdu, a či aj takéto veci ako moje akožepovinnosti alebo Schizo.sk alebo ďalšie ciele, že či na to naozaj nemám čas kvôli práci, alebo či je to len otázka lenivosti. Z istého uhlu pohľadu sa učím priznať, že sa mi to čiastočne nechce, aspoň nie prioritne. Takéto priznanie, či už je pravdou alebo nie, má výhodu v tom, že ma to motivuje robiť opatrenia, aby som lenivý nebol a aby som robil to, čo mám, resp. to, čo som si vytýčil, že robiť mám. Lebo nemôžem riešiť nejakú svoju slabinu, ak si tú svoju slabinu nepriznám a neuvedomím.

Psychiatricky dnes dobre. Nálada ok. Výkyvy neboli. Hladina energie sa darila aj bez kofeínu (dnes iba 1 tabletka Cofi-Tabs), myslím, že mi pomáha to ginko s magnéziom (dávam si 2 tabletky denne, čo je dohromady okolo 300 mg horčíka, čo je paráda). Smile

Známka dnes 1.

Priatelia, ďakujem za prečítanie. Prajem Vám dobrú nocku a príjemný, pokojný utorok. Držme sa. Super!
S pozdravom
matej
Sun 2
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Dušan Ut 24 apríl 2018 - 12:00

sice oneskoreno ,ale vela stasticka a zdravicka @Matej
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  opadané lístie St 25 apríl 2018 - 17:24

Matej, len chcem zareagovat na Tvoju (ne)lenivost. podla mna lenivy urcite nie si. neustale si stanovujes nove a nove ciele a snazis sa ich dosiahnut. a vacsinou sa Ti to aj dari. vzdy Ta kazdy Tvoj uspech potesi. myslim, ze cloveku, ktory je lenivy, jeho lenivost nevadi, ale vyhovuje. ked nieco urobi, skor je mozno nahnevany, ze nieco musel robit. kdezto Ty mas zo seba dobry pocit. Wink
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Št 26 apríl 2018 - 18:29

Ahoj Matej!
Rozhodne by som Ťa neobviňoval z lenivosti, alebo niečo podobné. Máme tu každý svoju diagnózu a ľahkú unaviteľnosť nájdeš ako príznak skoro v každej z nich. Podobné je to naj na skupine čo navštevujem na facebooku. Chorí sú mnohokrát obviňovaní z "lenivosti" a to priamo aj príbuznými. Mnohí silne bojujú, ale zase treba rátať aj z hypobúliou a teda to máme aj v oblasti vôle sťažené. Na skúšku sa to presunúť na niekoho nedá, takže pochopenie ochorenia je o to náročnejšie. Otázkou môžu byť aj lieky, ktoré majú veľkú škálu nepriaznivých účinkov. Niektorým sa napriek tomu darí v správaní vzbudzovať normalitu a teší ma, ak sa to podarí a vidím tak aj príklad pre seba, aj ostatných. Držím Ti palce Matej a naďalej nám buď príkladom (ukončená VŠ, práca, samostatnosť, chudnutie...).

...................

Ahojte všetci!
Až na vstávanie v nevhodnej hodine a pokrikovanie nejakej partie po mne v meste, bolo všetko fajn a OK. Mrzia ma ešte tradičné "záležitosti" v podobe nezamestnanosti, tendencii k pasivite, občas "hlasy", ľahká unaviteľnosť, nevyhnutnosť užívania liekov... Zajtra idem MUDr. na kontrolu aj dva depoty a predpis liekov. Rád by som MUDr. navrhol zníženie Amisulpridu, lebo keď som si prečítal leták, tak veľa popisovaných nežiaducich účinkov prežívam "na vlastnej koži". Dnes však bolo aj fajn, že bolo tak krásne vonku a krátka prechádzka mi pozdvihla emočné naladenie. Kúpil som mame kvet v kvetináči a podarilo sa mi urobiť pomerne dobrú pomazánku na večeru. Veľkým plusom dňa bol balíček poslaný po kuriérovi a tak sa budem "hrabkať" v knihách, na čo sa teším. Toť asi všetko podstatné...

Príjemný posledný pracovný deň prajem a aj dnešok! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  CHINAMAN Št 26 apríl 2018 - 23:06

Ahojte bojovnici, zacinam sa mat akosi horsie. Zobudzam sa priskoro, byvam dezorientovany a myslim si pri vstavani aj ked sa pozriem na hodiny v mobile, ze uz je cas ist do prace resp. vstavat. Vstanem okolo pol jednej rano a robim to co aj ine pracovne dni, idem sa osprchovat, obleciem sa a az v kuchyni mi docvakne, ze som zasa priskoro vstal. V praci to nieje med lizat ako sa hovori. Pribudaju opatrenia, nariadenia z hora a mavam dost vela sichiet. Tento mesiac ak dokoncim teraz 4 12h sichty po sebe tak mam 22 dni odrobenych. V maji to bude este viac, caka ma 5 dni po sebe v praci potom jeden den volno a znova pat dni po sebe. Tolko som sa postazoval tak mi to neberte prilis vazne mozbo aj trocha prehanam, zasa az take zle to nieje, v robote byva aj sranda aj volnejsie dni cez vikend napriklad. Co sa tyka volneho casu tak si ho naplno uzivam ci uz spankom alebo cykllistikou atd. Drzte sa co najlepsie.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 27 apríl 2018 - 7:34

Matej lenivý určite nie si. Si poriadny makač. Okolie a mienky o sebe zmeníš ťažko, keď čo som pochopil už dávnejšie tak nikto v práci nevie, že ti vôbec nie čo je. Darí sa ti to viac menej úspešne tajiť. Teda niektoré vecí sú prítomné, ale ľudia netušia, že o čo sa jedná a môže to byť aj príznak choroby.

Inak v posledných dňoch mal som sa fajn. Hnevajú ma abnormality v mojom správaní, ktoré lezú na nervy aj môjmu okoliu. Musím sa však s tým nejako vysporiadať a dať to do uspokojivého stavu toto všetko. Budem musieť s tým nejako bojovať,
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Pi 27 apríl 2018 - 12:42

Ďakujem Vám, kamaráti, za Vaše hojné povzbudenia ohľadom mojej lenivosti-nelenivosti. Veľa mi Vaše slová pomohli, vďaka. Smile giving a hug

Ďakujem Ti, @anti/fajny, za gratulku. cyclops

---

Dnes sa mám zhruba dobre. Mám deň dovolenky, takže mám predĺžený víkend. Embarassed Týždeň uplynul pomerne v poriadku, ale cítil som už menej energie, pridružovala sa únava, demotivácia, siahol som opäť k energeťáku, ktorý mi ale prišiel veľmi sladký, tak som zvyšné plechovky daroval kolegyni. V stredu mi gratulovala druhá smena k sviatku, dostal som okrem čokolády aj rôzne bielkovinové prášky na rast svalov, lebo evidujú, že sa hrám s tými činkami, občas to spomeniem. Tak uvidím, dúfam, že ma to bude stimulovať k väčším zaberačkám, lebo ako mi povedala kolegyňa - keď sa pijú tieto prášky, tak sa musí intenzívne cvičiť, aby sa to rysovalo, inak sa bude naberať hmota bez vyrysovania, a to bude pôsobiť, akoby tie ruky boli tučné. Ako, keď sa povie, že ten chlap vyzerá "silný", a nepovedia "vyšportovaný".

Povinnosti odsýpali, ale trochu som lemravel a nemal šťavu. Včera poobede som sa trochu zašíval, možno aj preto som pocítil túžbu si predĺžiť víkend. Bol som aj po lieky k sestričke a vzala mi krv na pečeňové testy, krvný obraz a hladinu valproovej kyseliny (Orfiril Long). Výsledky krvi sú už dnes, ale neviem ich, lebo si pôjdem po ne, až keď budú výsledky aj valproátu, a to bude asi až budúci týždeň ku koncu. Potom sa plánujem niekedy na máj na druhú polku objednať k psychiatričke, skonzultovať liečivá a stav. Nevideli sme sa už od jesene, stále sa vidím len so sestričkou. Radšej by som bol, keby lekárka chodila riadne na ôsmu a mohol som k nej chodiť na objednávku každý mesiac priamo k nej, hoci len na päťminútovú konzultáciu. very sad4 Takto sa vlastne liečim furt len sám, mám pocit. very sad2 Necítim oficiálnu zdravotnícku podporu, iba manažovanie formou neustáleho kolobehu predpisovania liekov raz za 2-3 mesiace u sestričky. very sad3 Voľakedy som to vnímal kladne, ale už mi takáto situácia skôr škodí, žiaľ. V Bratislave som kvôli depotom bol povinovaný vždy ísť na krátku konzultáciu priamo k lekárovi, a to buď raz za 2 týždne (Risperdal Consta), alebo potom raz za mesiac (Xeplion). Vtedy som cítil, ako to vidím z dnešného uhlu pohľadu, väčšiu mieru blízkosti lekárskej starostlivosti. Asi to znie zhíčkane, ale hovorím len, ako to cítim. Embarassed

Dnes známka asi 2+.

Prajem Vám pekný piatok, kamaráti. Smile

S úctou
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Pi 27 apríl 2018 - 13:55

Haha jej matej, milo si prekvapil Very Happy Teba som nečakal vôbec v túto hodinu. My ťa tu podporíme vždy, si tu ako náš skvelý brat. Vidíš, ako sa starajú o teba kolegynky? Máš sa pri nich, ako kráľ. Už len im tak načúvať a bude všetko dobre.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2182
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  dzuli08 Pi 27 apríl 2018 - 14:26

Ahojte priatelia!
Po tieto dni sa nemám najlepšie, ale je to spôsobené tým že cca od utorka soplím, kýcham, kašlem .....dosť ma to zaskočilo v tomto ročnom období. už som dúfala že neochoriem keďže ma to v jesennom a zimnom období úspešne obišlo. Tak momentálne som u našich na dnes aj na pondelok mám v práci off, chcem sa preliečiť lebo s hlasom to nie je žiadna sranda a to je vlastne môj pracovný nástroj. Inak sa aj trocha pochválim, doma som sa vážila tak sa mi nejakým zázrakom podarilo trocha schudnúť,Wink ale ani necvičím ani sa neobmedzujem.... asi to bude tým že dosť veľa nachodím z bytu na stanicu potom do prace a tak dookola....no a čo sa týka toho môjho kamarátstva s opačným pohlavím tak je to komplikované, nemá na mňa čas väčšinou takže asi sa toho nebudem ešte viac zamotávať very sad2
Prajem ešte pekný zvyšok dňa, držte sa ! a neopúšťajte !
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 539
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  matus Pi 27 apríl 2018 - 20:13

Caute. Momentalne som doma na vychode uz druhy den. Cestovanie sem bolo narocne kedze som cestoval v noci ale nejako som to zvladol. Zajtra vecer opat cestujem naspat ale tento krat mam zakupene lozko tak snad sa aj vyspim kedze v nedelu uz mam znova zmenu.

Mal som aj "posudkovu komisiu" ohladom invalidneho dochodku na ktoru ked som prisiel tak mi povedali ze som tam prist nemusel ze oni len pozru dokumenty a ked budem mat narok tak to poslu dalej a potom zasa budem musiet prist uz na realnu posudkovu komisiu. Takze som mierne sklamany ale zaroven som rad ze ma uznali "hodnym" invalidneho dochodku. Very Happy Uvidime co z toho bude. V papieroch mam napisane ze trpim tazkou schizofreniou a pokial viem tak to je od 50 do 80 %.

Dni travim relaxovanim. Za posledne 4 dni som stihol ist do kina, na autosalon a vyborny burger s hranolkami. Medzi tym samozrejme prechadzky a nejake cigaretky. Doma sa toho vela robit neda takze tu len lezim vonku na lehatku a odpocivam. Zajtra este planujeme malu grilovacku tak sa tesim. Smile

Nalada ujde aj ked to nieje nic moc. Ohodnotil by som ju na 3 az 3-.

Prajem vam vsetko dobre a pekne prezitie vikendu. it is perfect
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  rasto Pi 27 apríl 2018 - 21:15

ahojte.tak ja sa ani moc nemam naco stazovat citim sa relativne dobre postazoval by som sa hlavne na moj spanok ktory nieje idealny a na taku tu pasivitu s ktorov je spojene ze sa velmi rychlo unavým inac mi pred dvoma týzdnami prislo aby som doniesol lekarske spravy na prehodnotenie invalidneho ako som na invalidnom uz 10 rokov ale kazde 3 roky sa prehodnocuje tak cakam kedy ma zavoleju a povedia mi výsledok.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej So 28 apríl 2018 - 13:17

Ahojte. Smile

Dnes asi dobre. Trochu ma znervózňuje iba nutkanie poklepkávať nohami, akýsi nepokoj končatín, tras. Pravdepodobne práve toto budem musieť povedať na konzultácii doktorke a možno bude vo veci príliš veľa sérotonínu v mozgovni. Doktorka mi o tom už vravela viac ráz, keď mi vravela, že 20 mg Escitilu je dosť veľa, že reku ona má ostatných pacientov skôr na desinkách, najviac pätnástkach, som vraj jej jediný, ktorý má dvadsať. Embarassed V momentálnej situácii pravdepodobne budem súhlasiť teda so znížením a rád by som aj redukoval Orfril, čo bol môj hlavný motív, keď som išiel na kontrolu hladiny valproátu v krvi. Lebo mi už na jeseň povedala, že bude hýbať s Orfirilom, až keď bude vidieť hladinu. Wink Že reku na základe toho sa vec dá riešiť ďalej. A úplne rád by som vyhodil Spitomin zo svojej terapie, lebo ide o anxiolytikum, ktoré mi dr. dala, keď som mal silné úzkosti s blížiacim sa termínom odovzdania diplomovej práce na jar 2017. Myslím, že odvtedy je už rok a už som po tejto stránke skonsolidovaný a mohol by som sa vrátiť späť na staré koľaje, keď som v terapii fungoval bez anxiolytík a veľmi som sa tomu tešil. Naposledy mi však dr. argumentovala, že nejaké anxiolytikum potrebujem, lebo som úzkostný a pôsobím tak. Lenže to ja len v ambulancii som taký nesvoj, inak inde som prirodzený a nepôsobím napäto. Asi sa to musím odvážiť povedať ako protiargument.  Embarassed

Včerajší deň som strávil na počítači, hral som sa hru. Večer, resp. v noci som potom ešte umýval riady a okolo druhej nadránom som varil zemiaky. Nejak sa mi nechcelo spať. Dnes som vstával o deviatej a odvtedy viac-menej relaxujem. Aj som chcel pokračovať v hre, ale už ma nebaví. Skúsim si ísť niečo čítať a potom snáď robiť aj nejaké akožepovinnosti konečne. Smile

Známka dnes 1-.  winking

Prajem Vám pokojnú a príjemnú sobotu, kamaráti. alien
matej
community together
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 39 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 39 z 84 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 61 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore