Kauza antifajny 1.

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď

Goto down

Kauza antifajny 1.

Odoslať  fajny za So 14 október 2017 - 20:59

doplnam ze kauza fajny 0 a 1 je mrtva,

a ocom je tato kauza,

jednoducho a polopate povedane tak ako na papieri,
bol som na zemi velikasky manifestacni blud sprevadzany halucinaciami(F20.0.Paranoidna schizofrenia)co znamena ze bol by som rad keby toto bolo tiez na casovej osi minulostou,cize teda je mrtva,
fajny
SchizoMan GoldDaemon
SchizoMan GoldDaemon

Počet príspevkov : 839
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 16
Bydlisko Bydlisko : Slovensko/Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Kauza antifajny 1.

Odoslať  fajny za Po 23 október 2017 - 19:48

Čo je paranoidná schizofrénia?

Je to velikášsky blud sprevadzaný manifestačními halucináciami,čo znamená psychózy a nekvalitný spánok!

V mojom prípade zdvihnutá stolička nad hlavami ľudi teda určitej skupiny ludí.

Mnohý ľudia si mýlia schizofréniu F20.0 - F29.9 s diagnózou F44.0.+,čo znamená poruchy osobnosti,ako rozdvojenie ci mnohonáasbna identita.

Čo je psychóza?

sú to psychotickéalebo psychózne stavy ktore ovplyvňuju psychický stav chorého.

Ak chorý vie rozlišovat nepravú halucináciu od pravej ide o pseudohalucináciu ,teda pcient sa cíti ako keby bol zdravý.ale aj tak má čo robit so sebov,totiž ide o človeka ktorého osobnost v socialnej sfére je neznášaná,nenávidena,nepopulárna,ludia ho nemajú radi...

Čo je moja hormonová teoéria?

Serotoninová a dopaminová teoéria vzniku paranoidnej schizofrénie.

Serotonin-ľudsky nazvaný ako horomón štastia,jeho nedostatok je sklesnutá nálada,depresia,poruchy spánku,nachádza sa v traviacej sustave,v nervovej centrálnej sústave a v krvných doštičkach,pomáha pri prenose ako neurotransmiter pri prenose signálov.

Dopamin-je to systém príjemnych vnemou + motivuje k aktivite,ovplyvňuje proces spánku,uvolňuje sa pri prirodzených príjemnych aktivitách ako príjem potravy,sex,alebo ako fyzická aktivita a termoregulácia, pri drogách vedú priamo a nepriamo k zvýšenej hladine dopaminu v suvisiacich častiach mozgu,je spájaný s túžbou ako s potešením,motivijúca je chemická látka-chemikália.

Čo ztohoto plynie?

Totiž po nejakom pobyte mimo domova (odpykával som si trest za moju sprostost v tich rokoch vo vezení.) som sa ukázal opet doma a znejakého dôvodu som sa nevenoval naplno samému seba,zanedbal,vynehal,ci hodil kosom zdravý zivotný štyl,psychohygienu,prácu,poprípadne iné aktivity ako konícky,i život naokolo atd.Zaujímal ma len svet v televízi,radiu poprípadne nové filmy,takejto cinosti hovorim nic nerobenie teda zombie.

Po niekolkích týždnoch po vypuknutí tejto choroby som sa velmo tažko z toho spamätaval a prešiel niekolkíma psychózami ktoré vznikali popri nie kvalitnom spánku.V súčasnej dobe som od roku 2010 v vo velmi dobrom stave a naplno sa venujem 1.Samému seba,2.Svetu okolo seba.

Čo bolo a je dnes nič nerobenie?

V prvom rade je to nechut k činnosti (koniíčky,aktivity,program,práca a mnoho dalsie.) teda lenosenie ci polivyhovanie,patrí sem i sedenie a státie,ale aj sexuálne zdravie,ale i tak sa dá za pomoci elektrotechniky,ci eKniham a kniham,ludi naokolo atd..popri tom zabávat a žit.Toto nič nerobenie by nemalo presiahnut najviac ako 20% v týzdni.Treba vyvažovat nič nerobenie s reálom.

Čo bola zombie?

Bola to lahnutá ozivlá mŕtvola v posteli s ovládačom v ruke.Sám dnes už televíziu nepozerám,počúvam s mierou rádio a filmy pozerám zriedka.Zombie v tomto prípade je už ta oná zombie o ktorích sa točia filmy ci píšu knihy,teda spomeniem napr.film o návrate oživlích mŕtvol zombie ,ktoré sa predierajú na svet z hrobiek.
fajny
SchizoMan GoldDaemon
SchizoMan GoldDaemon

Počet príspevkov : 839
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 02.07.2016
Vek : 16
Bydlisko Bydlisko : Slovensko/Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

Návrat hore Goto down

SchizoHlas + kauza antifajny

Odoslať  antifajny za Št 30 august 2018 - 0:30

Ahoj,

Chcel by som touto témou sa podeliť s vami o skúsenosť so svojou polovičkou,a jej výrazov v podobe uuvedomujuceho "negativneho" hlasu,psychiatrický "zabí ho!!!"

Tieto slovné výrazy sú totiž považované za fiktívne,schizoidne a negatívne,navyše majú aj čo povedať do emócií ako aj inteligencie,majú hlavu aj telo,je to tkvz.hovoriaca mysliaca bytosť,ktorá má emócie a vedomie,je to súčiastka nášho stroja - tela a hlavy.

Nedá sa len tak odignorovať,je našou súčasťou života a teda treba vedieť s ňou aj žiť,
Prežíva,cíti,myslí ako mi a svojou negatívnou myšlienkou poukazuje na seba,dáva o sebe vedieť,prezrádza sa v nás,je všade,vonku i vo vnútri,spoznať ju jak opticki ,tak aj sluchovo,ten istý hlas,

Nie je náhoda že sme s tím hlasom spojený,niečo nám to zo života vzalo,niečo dalo,
Nebudem to tu vypisovať čo dalo a čo ne,

Všetko je predsa stvorené na tomto svete tak ,aby to malo zmysel,účel,cestu...
Predsa keď vyrabame,vytvárame produkt,tak to má nejaký účel,zmysel,
Ďalej ten produkt, napríklad v podobe nejakého doplnku "súčiastky navyse" vylepšujeme,napr.nova aktualizácia do apky

Naskytá sa otázka? kde sa ten hlas "hovoriaca emocna mysliaca bytost" vzala,zobrala?

No s mojich skúseností to vypadá na činnosť,ktorú som vykonal vo svojich 24 rokoch,
V tej dobe som bol pilne zazratý do psychiky a superschopnosti ako aj do sexuálneho zdravia,tak som začal čítať knihy ktoré sa točili okolo tohoto,praktizoval sexuálnu činnosť aj tri,štyry krát do tyzdna,a keď som po pár dňoch či týždňoch,teraz neviem,a to som študoval priam celé hodiny,dočítal,stáli sa veci take a také,

Dedko bol na smrteľnej posteli,a ja som ho nebol ani len pozrieť,podporiť ho!
Mal som psychicku filmovú projekciu u mňa v izbe ohľadom boha a mňa,ktorá priam trvala vecnost,bola to hovoriaca emocna mysliaca bytosť v jeho podobe,
Po pár dňoch dedko umrel a aj snim Boh
Znicoho nič, som si pomyslel, ze keď Boh tak Bohyna,a tak som ju potichu,vtichosti a vduchu vyvolal výrazom "Bohyna vyvolávam tá!!!"
Nastala ďalšia psychická filmová projekcia s hovorenym emócnym myslenim,
Projekcia trvala chvíľu a po pár minútach sa mi zrútil svet hore nohami!!!katastrofa!!!konec sveta!!!Nastali ohromné bolesti tela ako nohy,panva,brucho,chrbát a hrudník.
Bohyna,ona mysliaca hovoriaca emocna bytosť sa stala mojou,morou,chybou?spomienkou,odišla navždy ,i keď ju niekedy počujem v diaľke či vo mne,
Nastala doba druhého vedomia,choroba,diagnóza,hlasy,emócie + ďalšie svinstvá.

Teraz po 16 rokof od jej narodenia,18 september 2002,môžem povedať,že som aj rad ,že som mal tú česť sa s ňou stretnúť ,i keď to jej negatívum predpona " ne " alebo výraz "nechce sa mi" mi ukrajuje zo života.

Je to už 18 rok,presne 18 apríl 2000,kde som povstal z mŕtvych a nabral novy nadych,

Bol som na vojenčine a tam som sa dozvedel,že chalani budú večer vyvolávať ducha,keď mi to vojak Marecek oznámil tak som si pomyslel,že takého ducha chcem,
Neskorej mi Zdeno pred večierkou riekol ,že dôjde na inšpekciu pán Veľký sef (vojnový a bojový boh)
A tak sa stalo,prišla psychická filmová projekcia kráčajúc po chodbe z jednej izby k druhej až sa zastavila pri tej našej,došlo k pár výmenám nazorom a po chvíle duch Veľký sef odysiel,
Ja som ho videl z bydla a po chvíli keď som spal som sa prebral s ohromnýma bolesťami hlavy,totiž došlo k ataku mojej hlavy,

No od tohto dátumu chronolugujem moje vzkriesenie a znovuzrodenie,
Cítil som sa iný,zmeneny,ale optimisticky,realistický,spomienkovo,pozitívne naladený,

Vojenčinu som dokončil v 1.napravnovychovnom ústave kvôli dezercii a pár neprijateľných rozkazov,
Moje vojenské očakávania boli až príliš akademické.

Čo sa týka ducha Veľkého šéfa tak druhý raz som ho zjavil vo väzení a tretí raz doma.
Po dvoch rokoch nič nerobia došlo práve k inej katastrofe,skaze sveta,chorobe.
antifajny
Schizo Helper
Schizo Helper

Počet príspevkov : 62
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 18
Bydlisko Bydlisko : Slovensko/Zohor/Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax s post.predl. 900mg / Cisordinol 10mg

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.