Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Práve som vstal

Strana 7 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Dušan Po 27 marec 2017 - 5:50

ahoj,
je rano pol siestej a mne zo bdenej noci v ktorej som premyslal o svojej buducnosti a pokracovani studia svitlo celu noc,takito spanok je vporiadku pokial spim a snim,celu noc sa bdenie nieslo v duchu poriadku PHTR a skoly ktoru by som chcel zacat realizovat,nuz hor sa do googlovani a poistovat si dalsie info ohladom externeho maturitneho studia,

pozdravujem nocnych vtakov @Tuto a @Matej
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Matej Pi 14 apríl 2017 - 5:29

Ahojte.

Dnes som sa zobudil asi o 4:30 po 3 hodinách ľahkého spánku. Nekvalitný spánok pripisujem najmä kofeínu a možno aj silnému Mesiacu na oblohe. Už tu mám v izbe tradičnú rannú zimu, tak som si zakúril na "štvorku" z piatich stupňov. Predpokladám, že budem dnes ešte spavý, takže si dovolím počas dňa trošku zdriemnuť. Deň mám voľný, Veľký piatok je pre mňa "dňom pracovného pokoja", pričom voľný čas pomaličky využijem sčasti na školu, sčasti na relax. Dôležitým cieľom je pre dnešok sa mi kontrolovať v jedení, lebo je pôst a cítim v sebe túžbu ho dodržať. Zväčša ide o pravidlo "jedenkrát sýto, dvakrát iba trošku, pričom celý čas žiadne mäso z teplokrvných živočíchov". it is perfect

V podstate sa na tento deň aj teším. Vtáčiky dolu v stromoch vyspevujú ostošešť a radujú sa tiež z nového dňa. Neviem, aké bude počasie, snáď dobré, mohlo by byť menej veterno, lebo prípadný dážď alebo chlad zvládam, ale vietor je des a hrôza. Tu v mojom meste býva často veterno, aspoň mi tak hovorili kolegyne, ktoré sa sem prisťahovali z "kotlín" stredného a severného Slovenska - tam vraj na vietor nebývajú tak zvyknutí, lebo sú medzi horami v dolinách. Tu na rovine, kde žijem ja, je to však o pravidelnej fujačici, aj keď mne osobne ako miestnemu sa ani to nezdá pričasté. Asi som už zvyknutý odmala. Smile

Prajem Vám, priatelia, pekný Veľký piatok, či už ho budete tráviť pôstom, alebo nejak veriaco, alebo jednoducho iba ako odpočinkový deň, relax, upratovanie, pohodičkovo, prechádzkovo. Niektoré lekárne sú otvorené aj dnes, tak ak by naša Filipka musela dnes do práce, tak jej takisto držím palce a nech jej to príjemne zbehne. Smile

Všetko dobré.
buntošník Matej
Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Práve som vstal - Stránka 7 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Matej So 22 apríl 2017 - 18:06

Je tu také "tmavé" upršané počasie, tak som si poobede schrupol. Teď som sa asi o 17:30 zobudil, dal som si misku večere a rozmýšľam, čo s načatým večerom. Celkovo si tak akosi vegetím. Mám chuť sa cpať jedlom. very sad3 Z toho usudzujem, že sa ešte necítim úplne v pohode, lebo ak mám žravé chute, tak to obvykle u mňa svedčí o "skrytej depresii". Embarassed Alebo o nejakom skrytom strese. Musím teď piť, lejem do seba minerálku, bo som dnes  v rámci pitného režimu takmer nič schopného nedal do seba. Len doobeda som mal džús a plechovku energeťáku. What a Face Už sa mi ani hrať na PC moc nechce. Pravdepodobne si pôjdem dačo čítať... rendeer

Všetko dobré! community together

Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Práve som vstal - Stránka 7 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  rasto Ne 23 apríl 2017 - 6:19

pred pol hodinkov som vstal spal som zhruba tri hodiny ale dako mi to staci poslednou dobou pozorujem ze spim podivne malo aj noci bez spanku su niejak caste.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  rasto Ut 25 apríl 2017 - 7:04

prave som vstal konecne som sa normalnejsie vyspal tejto noci po dlhsej dobe hned sa lepsie citim len dufam ze tento trend mi vydrzi a nebudu to zase take trapenie so spankom lebo noci ked sa nevyspim tak citim ze mi to neprospieva ani telu ani mozgu.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Tuto Ut 25 apríl 2017 - 18:27

Ahoj rasto!
Je super, že si sa dobre vyspal. Spánkové problémy mám aj ja a nie je to jednoduché s nimi. Držím palce do ďalších nocí. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4782
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Matej Ut 2 máj 2017 - 6:27

Dneska som vstal už o 5:10. Nejak som sa cítil vyspatý, pravdepodobne som sa teda zobudil na pohyby otca z izby na ranné wecko, pričom akurát mi skončil jeden zo spánkových cyklov. Je však zrejmé, že ak by som pokračoval v spaní, mohol by som sa potom zobudiť na budík uprostred nového cyklu, a to by som bol otrandžený. Knihy o spánku hovoria, že najideálnejšie je vstať medzi cyklami, vtedy sa človek cíti čerstvo, hoci prespal čo len 1 cyklus (teda hoci spal len cca. 90 minút). Keď si to tak spätne počítam, že kedy som asi zaspal, tak mi to vskutku vychádza, že som sa zobudil akurát po skončení cyklu, myslím štvrtého v poradí. affraid

Teď som dojedol treskový rohlík, idem si dať lieky, kávičku a možno sa pôjdem dačo učiť. Podklady a materiály som si včera pripravil. Embarassed Dnes mám povolené prísť do práce až pred pol desiatou, lebo idem na študijné odovzdať fyzicky diplomovku. Mám to tu všetko pobalené. Oponent už ale prácu asi číta, lebo mi bol pridelený v systéme a nahliada ju cez formát pdf. Takže pravdepodobne nečaká na vytlačenú verziu. Dlho som si myslel, že mi bude oponentkou istá profesorka, tak som sa jej trochu bál. Napokon mi je oponentom istý docent. Prvé dojmy boli príjemné a mám pocit, že by mohol byť ústretový. Mám z neho skôr priaznivý pocit, optimistický. No ale nepoznám ho do hĺbky, tak ešte neviem, čo mi napíše do posudku, takže napokon sa môže ukázať ešte prísnejším, než tá profesorka, ktovie. Smile Mal by som to zistiť do zhruba týždňa.  it is perfect

Prajem Vám, priatelia, príjemný utorok, dobré ráno, držte sa.  Super!
Matej
Ďakujem
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Práve som vstal - Stránka 7 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5039
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Dušan Po 22 máj 2017 - 5:00

ahoj spachtoši,

dajako som sa vnoci prebudzal z toho nic nerobenia po stranke fyzickej,ja len ze vas mam rad,


Práve som vstal - Stránka 7 Bart
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  rasto Po 22 máj 2017 - 6:20

ahojte,tak prave som vstal spal som priam luxusne 8 hodin to sa hned clovek lepsie citi ked sa takto vyspi lepsi je potom aj cely den ked spavam len tych 6 hodin alebo ked v naci nespim potom mam nanic cely den.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  rasto St 24 máj 2017 - 7:01

tak prave som vstal siel som spat o 23 hod a po chvyili som zaspal tak som spal zhruba tich 8 hod tak som dobre vyspati takto sa mi to paci mohlo by to uz vydrzat stym spankom nafurt mozno tomu prispelo aj to ze som vcera pocvicil s cinkami a dal som 17 krat aj rychlu chvodzu hore a dole schodmi.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  rasto Št 22 jún 2017 - 2:36

tak prave som vstal, pospal som zhruba 4.5 hod takto sa to taha uz druhy tizden v kuse ze pospim okolo 5 hod a to je vsetko zase to stim spankom neije idealne ale dufam ze sa to niejako napraví.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal - Stránka 7 Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  rasto Št 10 august 2017 - 0:55

ahojte.prave pred chvilkov som vstal pospal som nieco okolo 3 hod a som uplne vyspaty idem si urobit kavu a ak nezaspim tak budem sa nudit a cakat na svytanie.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 483
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 7 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore