Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

decka, ako vyzera laska?

Goto down

  • Zaslať odpoveď

decka, ako vyzera laska? Empty decka, ako vyzera laska?

Odoslať  anonym St 14 september 2011 - 7:06

ako sa prejavuje laska? ja myslim, ze keby som bol zamilovany, ze by som to urcite vedel a povedal by som si...aha! som v tom az po usi

este nikdy som nebol skutocne zamilovany, vzdy to bola skor akasi citova zavislost a myslim, ze citu lasky nie som schopny...som o tom presvedceny, ale vobec mi to nie je luto...tak ako nemam nejaku potrebu sexu...a nemyslim, ze je to z liekov...skor chorobou...moja choroba osciluje na hrane medzi viacerymi dg. schizofrenneho okruhu a pre tento okruh je typicke prave citove oplostenie, najma u schizotypovej poruchy, schizky simplex alebo pri rezidualnych negativnych priznakoch inej schizky...

ludia mi neveria, ked im poviem, ze som bez citu...zvlastne...ja sa ale poznam najsamlepsie a viem, ze to tak je

cuduju sa, ze o tom otvorene hovorim....ved ked si to uvedpomujem...je to zvlastne...neveria mi

no a tak...

povedzte mi ako vyzerala vasa laska...ako sa prejavovala...mysleli ste na dotycnu osobu neustale, chybala vam, boli ste k nej pozorni, dbali ste o seba, o nu

ach, ta laska nebeska
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

decka, ako vyzera laska? Empty Re: decka, ako vyzera laska?

Odoslať  psychojane St 14 september 2011 - 8:03

Lapaj, to je super, že takto úprimne píšeš o svojich citoch aj necitoch. Tak trochu Ti závidím, že nikdy nie si zamilovaný, lebo ja často som, ale vždy sa to končí sklamaním a utrpením. Zo začiatku je to síce nádherný pocit. Samozrejme, stále túžim byť s tou osobou, alebo ak nie sme spolu, tak si aspoň predstavujem, že sme spolu a myslím naňho. Keď ho vidím, srdce sa mi rozbúcha, cítim príjemné teplo pri srdci, nálada sa mi zlepší o 100% a mám pocit, že spolu zvládneme všetko...
Ale potom príde realita, bližšie sa spoznáme a každý má svoje chyby, zistím, že si v mnohom nerozumieme, alebo zistím, že som si len namýšľala a on ma vôbec nemá rád ako ženu, len ako priateľku... Mám moc bujnú fantáziu a domýšľam si. A som aj žiarlivá. Napriek tomu v kútiku srdca ešte stále dúfam, že raz , keď mi bude lepšie, lieky budú na minime a budem si trošku aj veriť, tak sa nájde niekto, kto ma bude mať rád takú, aká som.
Prajem Ti, aby si aj Ty raz prežil pocit zamilovanosti, je to krásne ako keby si letel v oblakoch slobodný ako vták...
Very Happy
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

decka, ako vyzera laska? Empty Re: decka, ako vyzera laska?

Odoslať  anonym St 14 september 2011 - 12:25

jeee, a aky vtak...dufam, ze nie sup, nechcem sa zivit mrtvolami...ale ani nejaky drbny vtacik nie, to by ma zas nejaky dravec uchytil...chcem byt straka a zhromazdovat poklady Very Happy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

decka, ako vyzera laska? Empty Re: decka, ako vyzera laska?

Odoslať  psychojane St 14 september 2011 - 16:31

To je zlatučké a vtipné Very Happy Prajem veľa šťastia v zhromažďovaní pokladov clown
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

decka, ako vyzera laska? Empty Re: decka, ako vyzera laska?

Odoslať  anonym St 14 september 2011 - 17:07

dakujem it is perfect
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

decka, ako vyzera laska? Empty Re: decka, ako vyzera laska?

Odoslať  kwecko Ut 28 október 2014 - 20:53

Hehe, dobrá téma Smile
Tiež som nebola nejak zbavená zmyslov, čo sa týka vzťahov. A tiež som si myslela, že to nie je v poriadku. Ale ono je to v poriadku Smile

Ono sa dosť líši zamilovanosť a láska. Zamilovanosť je také prvotné poblúznenie, kedy človek stvára neskutočné veci, len aby sa čo najviac zapáčil a zaujal a poistil iné kreposti. A láska je niečo, čo už toto nepotrebuje. Jednoducho chceš niekomu robiť radosť, a už nerobíš blbosti preto, aby si sa zapáčil, ale aby si potešil toho druhého len tak - lebo to robí radosť tebe.

Či?

_________________
Svet je taký, za aký ho považujeme.

kwecko
avatar
kwecko
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 201
Reputácia Reputácia : 47
Dátum registrácie : 05.05.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

decka, ako vyzera laska? Empty Re: decka, ako vyzera laska?

Odoslať  Frida Po 24 apríl 2017 - 0:20

kwecko napísal:Hehe, dobrá téma Smile
Tiež som nebola nejak zbavená zmyslov, čo sa týka vzťahov. A tiež som si myslela, že to nie je v poriadku. Ale ono je to v poriadku Smile

Ono sa dosť líši zamilovanosť a láska. Zamilovanosť je také prvotné poblúznenie, kedy človek stvára neskutočné veci, len aby sa čo najviac zapáčil a zaujal a poistil  iné kreposti. A láska je niečo, čo už toto nepotrebuje. Jednoducho chceš niekomu robiť radosť, a už nerobíš blbosti preto, aby si sa zapáčil, ale aby si potešil toho druhého len tak - lebo to robí radosť tebe.

Či?


Nesuhlasim (ale pisem z vlastnej skusenosti a samozrejme, kazdy tieto udalosti preziva subjektivne) ze v zamilovanosti stvara clovek veci, aby sa opacnemu pohlaviu zapacil.

Moja zamilovanost bola prave fazou, kedy som sa citila najviac sama sebou. Najprv dlhu dobu pred tym. Prijala som vsetko a prijala som seba. Par rokov som na tom pracovala a venovala sa duchovnu ( ale o tom potom, pri mojej diagnoze... prave ma cely svet presviedca, ze mam znovu chodit do kostola a zacat "duchovne" zit, suchat nohami a drzat hubu).

Takze v skratke, moja zamilovanost bola ako najdenie samej seba. Komunikacia na telepatickej urovni, prepajanie cakier, extazy, neskutocny sulad..... aky som s nikym inym v zivote nezazila.... Par mesiacov pred tym, skoro tristvrte roka, som citila, ze to pride...
A ked ma opustil, tak som sa zrutila, tyzden som nevstala z postele, hltala lieky ako lentilky, rok som mala co robit, aby som na neho nemyslela a dnes si vravim, ze vam vsetkym, co prezivate lasku ako nieco "okoloiduce", zavidim! Wink
Na druhej strane ale vnimam ludi, co spolu ziju z pragmatizmu, ako ochudobnenych o spoznanie prapodstaty.
Nevadi, zajtra mam kontrolu u psychiatricky, rozpoviem jej tento pribeh a snad mi zvysi davky Shocked

Vsetkym prajem tolko lasky, kolko zvladnete! flower
Frida
Frida
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 21.04.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Lamotrigin, Ludiomil

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore